Bahara Uzun Eteklerle Merhaba Demeniz İçin 4 Neden

Bahara Uzun Eteklerle Merhaba Demeniz İçin 4 Neden

2020 Tesettür Etek Modelleri

Uzun etekler bu yıl sadece tesettürlü kadının değil, dünya modasının da radarında. Hal böyle olunca hem alışveriş siteleri hem mağazalar onlarca tasarımla dolu. Kimi kesimleriyle kimi de canlanan doğanın renk ve desenleriyle çekim alanını genişletiyor.

Gelin, bahara uzun eteklerle ‘Merhaba!’ demeniz için 4 nedeni sonuca dönüştürün.

2020 Tesettür Etek Kombinleri

Etek: Mara Hoffman

Denim Etek Yine Zirvede Yerini Aldı

Denim kumaşlar her parçada moda olsa da bu sezon eteklerdeki yeri bir başka. Özellikle kloş modellerin hem kesim hem konfor açısından rahat olması, trendleri en keyifli şekilde yansıtmaya imkan tanıyor. Ne soğuk ne sıcak günlerde kafası karışanlar için harika bir alternatif olan zamansız denim etekler, ofise de kampüse de yakışacak. Denim etekleri tişörtlerle buluşturmanın rahatlığından bir tık öte giderek, sezonun fırfırlı ya da balon kollu bluz – gömlekleriyle farklılık yakalayabilirsiniz.

2020 Tesettür Etek Kombini

Etek: Philosophy di Lorenzo Serafini

Dekoratif Düğmelerle Spor – Şık Etek

2020 ilkbahar – yaz sezonunda etekleri yeni bir soluk getirmeyi planlayan dekoratif düğmeler, amacından biraz olsun şaşıyor. Uzun eteklere baştan aşağı bir şerit çizen materyaller, bazen gold renkleriyle şıklığa; bazen tahta görünümlü natürel formlarıyla sportifliğe vurgu yapıyor. Her halükarda, tesettürlü kadının günlük giyiminde olmak için can atan parçalar, yenilikçi görünümleriyle bahara merhaba demeniz için harika bir neden.

2020 Tesettür Etek Kombinler

Etek: Rowen Rose

Etek – Ceket Takımlarında Romantik Ruh

Formal görünümleriyle tanıdığımız kalem etek ve kruvaze ceket takımları, 2020 ilkbaharında romantik bir ruha bürünüyor. Kimi kazayağı desenleriyle kimi pötikarelerle… Her iki durumda da pembe, mavi gibi olabildiğince tatlı tonlarla tasarlanan ikililer, tesettürlü kadının mesai saatlerine bahar güneşi getirecek. Ilık bahar günlerinde süet bootie’lerle; sıcak günlerde kare burunlu babetlerle kombinleyeceğiniz takımlar, ikonik stillerle mevsime iyi bir başlangıç yaptıracak.

Nakışlı Yazlık Uzun Etek

Nakış Desenlerin Mavi – Beyaz Masumiyeti

2020 ilkbahar – yaz sezonunda, pamuklu, organik kumaşlarla tasarlanan etek ve elbiseler trendler listesinde başı çekiyor. Güpür, nakış gibi sandıktan çıkan pek çok detay, kıyafetleri bambaşka bir havaya sokuyor. Aniden ısınan bahar günlerinde yazı yaşatan güneşe uyum sağlamak için harika bir alternatif olan nakışlı beyaz etekler de bunlardan sadece biri. Özellikle sezonda mavi – beyazı, gelenekselden moderne birçok farklı şekilde bolca göreceğiz. Kat kat kabarık kumaşlarla tasarlanan nakışlı beyaz etekler, kendi gibi organik beyaz gömlekler, espadriller, beyaz sneakerlar, büyük örme çantaları da yanına alacak.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *