Bahara Özel Renkli Etek Kombinleri

Bahara Özel Renkli Etek Kombinleri

Sıcak havalarla birlikte çıkan yeni sezon koleksiyonları, kombinlerimizde zengin seçenekler oluşturuyor. Biz de bugüne özel üç farklı etek ile hazırladığımız üç farklı kombini sizlerle paylaşıyoruz.

Renkli Bahar Kombinleri

Kombin1: Etek: Emilio Pucci, Gömlek: Forevernew, Çanta: Valentino, Şal: Kayra

Mint’in cazibesinde bir kombin

Mint son yıllarda hanımların favori renkleri arasındaki yükselişini, hızlı bir şekilde sürdürüyor. Biz de kombinimizde mintin hercai havasından esinlendik diyebiliriz. İçinde ağırlıklı mint ve tonlarınını barındıran desenli ve kontrast renklerden oluşan eteğimizi, zarif bir bluzla kombinleyerek bu iki parçayı aynı tonlardan yana kullanıyoruz. Kombinimizdeki mint zarif çantamız ise en önemli aksesuarımız. Baharla birlikte sizler de bu sezon mint rengine göz kırpmaya ne dersiniz?

Renkli Bahar Kombinleri

Kombin2: Etek: Newlook, Gömlek: Forevernew, Eşarp: Beymen, Ayakkabı: McQ

Kiremit rengi bu yaza damgasını vuracak

Kiremit tonları 2014 İlkbahar Yaz sezonunda fazlasıyla göreceğimiz renkler arasında. Bu tonun hem ağırlığı, hem de elegan bir duruşu fazlasıyla bu sezona damgasını vuracak diyebiliriz. Kiremit rengindeki rahat formlarda zarif eteğimizi, ekru bir gömlek tamamlarken bu şık uyumu zebra desenli zarif bir eşarpla hareketlendiriyoruz. Kiremitin renk ağırlığını kırmak içinde gold bir çanta kullanmayı tercih ediyoruz.

Renkli Bahar Kombinleri

Kombin3: Etek: Alice, Ceket: Armani, Ayakkabı: Charlotte, Çanta: Boticca

Kırmızı ve renk bloklarından zarif bir kombin

Renk bloklarında siyah, ekru ve kırmızının hakim olduğu bu eteği eminiz hepiniz çok seveceksiniz. Böyle bir eteği özel bir davette de her zaman tercih edebilirsiniz. Eteğimizin içindeki tüm renkleri kombinimizde kullanabiliriz. Bir bahar havasında olduğumuzdan gold ve kırmızı tonlarını kullanmayı tercih ediyoruz. Eteğimiz desenli olduğundan diğer tüm parçaları tek renk tonlardan yana kullanıyoruz.

Bahara özel stil önerilerimize ve size ilham verecek, birbirinden şık kombinler hazırlamaya devam edeceğiz… Bizi takipte kalın!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir