Bahar Rüzgarlarına Eşlik Edecek Triko Hırka Kombinleri

Bahar Rüzgarlarına Eşlik Edecek Triko Hırka Kombinleri

Baharlık Hırka Kombinleri

İlkbaharın gelişiyle havaların kafası biraz karışık biliyorsunuz. Bir gün yağmurlu bir gün güneşli, bazen serin bazen şaşılacak derecede sıcak. Tam da bu yüzden kombinlerin üzerine triko hırka atmak şart. Böylelikle hava durumuna göre giyinir, gerektiğinde çıkarıp omzunuza bağlayabilirsiniz.

Bazen bol pantolonlarla bazen eteklerle ama en çok elbiselerle yakıştırdığımız triko hırkalar bu bahar oldukça renkli. Gelin şimdi hiç vakit kaybetmeden mevsim geçişlerinin kıdemli üyesi hırkalar ile tesettürlü kadının dolabının joker parçası elbiseleri kombinlemenin ipuçlarını açığa çıkaralım.

 Baharlık Yeşil Hırka Kombini

Mango Hırka
Mango Triko Elbise
Mango Çanta
Mango Spor Ayakkabı
Mango Kolye

Renklenin: Yeşil Hırka ile Beyaz Elbise 

2023 baharında mutlaka denemesi gereken renk ikilisi hatta üçlüsü varsa, o da beyaz, yeşil ve maviyi bir araya getirmektir. Kırık beyaz triko elbisenin zarafetine renkli dokunuş yapan yeşil hırka ile stilinizi tamamlayın. Üçüncü bir renk olarak da mavi çapraz bir çanta ekleyin. Konforu üst seviyeye çıkarmak için kontrast tabanlı spor ayakkabı, bununla beraber daha elegan bir duruş için de altın sarısı bir kolye. İşte bahar rüzgârlarına renkleriyle eşlik edecek harika bir triko hırka kombini.

 Baharlık Yeşil Hırka Kombini

Mango Hırka
Mango Elbise
Mango Çanta
Mango Ayakkabı
Mango Küpe

Ofis Yolunda: Maksi Hırka ve Anvelop Elbise

Hırkaları ofis şıklığına uyarlamak için de kombin belli. Dökümlü saten kumaş anvelop model elbise, topuğu açık babet ve üzerine maksi boy oversize hırka attınız mı tamam. Bu sefer de mevsimin diğer popüler renk eşleşmesi olan kırmızı ve siyah birlikteliğini deneyin. Yine beyaz ayakkabı-çanta ikilisiyle renk dengesini kurmak, gold tonlarda takı kullanarak farklılık yakalamak elinizde.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir