Bahar için En Trend 10 Stil Tüyosu

Bahar için En Trend 10 Stil Tüyosu

2016 İlkbahar Tesettür Giyim Modelleri Nihan

Bahar mevsimi kapımızı çaldı. Kışın kasvetli havasından yavaş yavaş sıyrılıyoruz. Haliyle bu durum gardıroplarımıza da yansıyor… Markalar bahar koleksiyonlarını bir bir moda severlerin beğenisine sunuyor, neredeyse her hafta ürünler yenileniyor.

Peki gardırobunuzu bahara hazırlarken yeni olarak ne yapabiliriz? İşte size en trend 10 stil tüyosunu veriyoruz.

2016 İlkbahar Tesettür Giyim Modası

Etek: M-Line Fashion

1. Pliseli Uzun Etekler: Özellikle soft tonlardaki pliseli eteklere bir göz atın. Bu bahar hatta yaz mevsimi de dahil olmak üzere çokça göreceğimiz etekleri kombinlemek de oldukça zevkli.

2016 İlkbahar Tesettür Giyim Modası

Etek: Zara

2. Metal Trendi: Gerek silver gerek gold tonlardaki metalik her şey çok moda! Ayakkabıdan çantaya, etekten trençkota her şey! E tabii moda olayım derken uzaylıya benzeyenler de var. Aman dikkat edin baştan ayağı metalik giyinmeyin. Az, özdür.

2016 Baharlık Tesettür Kombinler

 • Etek: Judy Wu
 • Gömlek: Valentino
 • Şal: Monsoon

3. Meyveler Gardıroba: Evet, yanlış okumadınız. Bu sezon kirazından limonuna, elmasından ananasına lezzetli meyveler desen halleri ile gardırobumuza hızlıca giriş yapıyor. Oldukça fresh görüneceğiniz kombinler yapmak için gardırobunuza bir parça eklemeniz yeterli.

2016 İlkbahar Tesettür Giyim Modası

Sneaker: Zara – Satın Al

4. Sneaker Çılgınlığı: Evet, yeni bir trend değil ama gittikçe ivme kazanıyor bu spor ayakkabılar. Her yere giderken giyebildiğiniz gibi oldukça da havalı bir görüntüye sahip oluyorsunuz. Üstelik isterseniz rengarenk giyin, isterseniz beyazdan şaşmayın. Bu sezon önü metal spor ayakkabılar yok satıyor, bizden söylemesi…

2016 İlkbahar Tesettür Giyim Modası

Pamuklu Şallar: Tory Burch

5. Pamuklu Şallar: Pamuklu Şalları Kullanma Klavuzu” Yazımızda uzunca bahsetmiştik. Bu bahar mutlaka pamuklu şalları denemelisiniz. Rahatlığına alışmanız uzun sürmeyecek.

2016 Baharlık Tesettür Kombinler

 • Gömlek: TopShop
 • Etek: Mes Demoiselles
 • Sırt Çantası: Pure Cotton
 • Şal: Carmen

6. Sırt Çantaları: Birbirinden güzel rengarenk deri sırt çantaları kol çantalarının tahtına göz dikiyor. Özellikle bahara uygun pembe, mint ve ekru renklerdeki çantalara bir şans verin kollarınız özgürleşsin!

2016 İlkbahar Tesettür Giyim Modası

Feraceler: Feradje – Satın Al

7. Feraceler: Tabii ki de havaların ısınması feracelerin yeniden gündeme gelmesiyle eş zamanlı oluyor. İsterseniz kristal taşlı, isterseniz güpürlü, isterseniz de sade feraceler ile her zaman şık olabilirsiniz. Peki sadece şık olmak istediğinizde mi giyebilirsiniz? Elbette ki hayır. Spor ayakkabılarla tamamlandığında da oldukça enerjik bir hava yakalıyorsunuz.

2016 İlkbahar Tesettür Giyim Modası

Eşarp: Beymen – Satın Al

8. Eşarplar Çiçek Açtı: O güzelim çiçek desenleri eşarpları bu sezon da süslüyor. Size tavsiyemiz çiçek desenli bir eşarp satın almak istiyorsanız karmakarışık modeller yerine eşarbın uç kısımlarında desen olan modelleri tercih etmeniz. Böylelikle eşarbı katladığınızda yüzünüze gelen kısım düz renk, arkanızda kalan kısımda çiçekler olacaktır.

2016 Baharlık Tesettür Kombinler

 • Kimono: Melissa Mccarthy
 • Tunik: Isolde Roth
 • Babet: Tory Burch
 • Eşarp: Alexander McQueen

9. Şimdi Renklenin: Her ne kadar soft renklerden örnek versek de cıvıl cıvıl bahar/yaz renklerini de kullanın. Birbiri arasında karıştırabileceğiniz uyumlu renkler dışında zıt renklere de yönelmelisiniz.

2016 İlkbahar Tesettür Giyim Modası

Görsel: Nihan

10. Gözlük Seçimi: Gözlük seçimi elbette göründüğü kadar kolay değildir. Büyük gözlükleri pek çok insan seviyor fakat takabilen oldukça az. Büyük gözlükleri küçük yüze sahip minyon kadınlar taktığında sivrisinek görüntüsü ortaya çıkıyor. Ya da minik gözlükleri büyük yüze sahip kadınlar taktığında emanet gibi duruyor. Bu yanılgıya düşmemek için gözlüğünüzü iyi geçin.

Yazı: Munise Boz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir