Bahar Geliyor Babetlerinizi Hazırlayın!

Bahar Geliyor Babetlerinizi Hazırlayın!

2014 Babet Modelleri

Babet Sezonunu Açıyoruz

Babetler, bahar ve yazla birlikte tüm kadınların favori ayakkabı modelidir. Havaların iyi gittiği şu günlerde hepimiz babetlerimize göz kırpmaya başladık. Hatta çoğumuz babetlerini yavaş yavaş giymeye başladı bile. Rengarenk babetleri kim sevmez ki… Yumuşak deri dokusu, şık ve zarif model seçenekleri ve rahat kalıbı ile babetleri hepimiz çok özledik.

2014 Babet Modelleri

Kombinlerinizde Babet Şıklığını Öncelikle Düşünün

Babetler rahat kullanımı ve düz taban olması ile birlikte tüm kıyafetler ile en kolay kombinlenen ayakkabılardır. Yaz aylarında çoğu zaman kaskatı ve abartılı görünümlü topuk ayakkabılarınızın yerine tercih edeceğiniz hoş ve zarif babetler size şık ve elegan bir görüntüyü de beraberinde getirecektir. Stil olarak babetler kombinlerle daha kolay kullanılır.

2014 Babet Modelleri

Babetlerinizi Kendiniz Tasarlayabilirsiniz

Özellikle şık duruşu ile babetler hanımların gözde ayakkabı modelidir. Gelin bu sene babetlerimizi kendimiz tasarlayalım. Sade tek renk bir babet alarak, üzerine renkli boncuklar, fiyonklar hatta sezon trendi püsküller bile yapıştırabilirsiniz. Hatta tuhafiyelerde satılan simleri bile babetlerinizde kullanarak kendi tasarımınızı kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

2014 Babet Modelleri

Bu Sezon Etek Babet Kombinlerine Ne Dersiniz?

Babet deyince aklımıza ilk gelen kotlarımızın altına giymek oluyor. Spor pantolonlarınız ve kotlarla babetler hoş ve zarif görünse de, emin olun eteklerinizle de babetler karizmatik bir duruş sağlayacaktır. Özellikle koşuşturan ve ayakta fazla durmak zorunda kalan çalışan hanımlara bu sezon eteklerini babetleriyle kombinlemelerini öneriyoruz.

2014 Babet Modelleri

Babet Modellerinde Klasiğin Dışına Çıkın

Ayakkabı modellerinde babet deyince aklımıza düz, deri ve detaysız tasarımlar geliyor. Oysa bu sezon rengarenk, desenli, ışıltı babetler trendler arasında. Özellikle tek renk bir kombin tercihi yapmışsanız babetinizi farklı kontrast bir renk seçerken hatta desenli detaylara da yer verebilirsiniz. Bu sezon klasik babetlerinizin yanında, rengarenk babetleri de giymenizi öneriyoruz.

Yorumlar

“Bahar Geliyor Babetlerinizi Hazırlayın!” için bir cevap

  1. bahar dedi ki:

    buradaki ürünlerden nasıl alabilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir