Bağdat Caddesi’nin En Yenisi Amade Lounge & Cafe Açıldı!

Bağdat Caddesi’nin En Yenisi Amade Lounge & Cafe Açıldı!

Amade Lounge Cafe

Anadolu Yakası’nın en prestijli semti Bağdat Caddesi‘nde gidilmesi gereken mekanlar listemize Amade Lounge&Cafe‘yi de ekliyoruz. Henüz çok taze bir mekan olan Amade, Ramazan’la birlikte misafirlerini ağırlamaya başladı. Bağdat Caddesi üzerinde ulaşılması kolay konumu, lezzetli tatları, kahve ve nargile çeşitleriyle öne çıkan, arkadaşlarınızla vakit geçirebileceğiniz oldukça keyifli bir mekan…

Amade Lounge Cafe İç Mekan

Özenle tasarlanmış iç mimarisi mekana derinlik ve şık bir ambiyans katarken, Bagdat Caddesi’nin hareketli hayatından sizi soyutlamayı başarıyor. Özellikle uzun Yaz günlerinde sevdikleriniz veya arkadaşlarınızla keyifli sohbetlere ev sahipliği yapmaya hazır bir mekan olan Amade, o bölgede bulunan ve “Alkolsüz” konseptiyle hizmet veren nadide işletmelerden… Bununla birlikte mekanda sunulan her lezzetin %100 helal olduğunu da belirtelim.

Amade Lounge Cafe Lezzetler

Ramazan’a özel sade ve hesaplı bir iftar menüsü de sunan Amade Lounge&Cafe’de 2019 Ramazan Menüsü sadece 59 TL…

Ramazan’a Özel İftar Menüsü

  • Çorba
  • İftariyelik Tabağı
  • Ara sıcak
  • Ana Yemek (Tavuk & Köfte)
  • Tatlı
  • Sınırsız Çay
  • Toplam: 59 TL

Amade Lounge Cafe Nargile

Nargileyle öne çıkan mistik doku…

Amade’nin ana konsepti olan Nargile, farklı çeşitleriyle öne çıkıyor. Konusunda uzman bir ekibin hazırlayıp sunduğu Nargileler, bu modern mekana Ortadoğu’nun mistik havasını kazandırmayı fazlasıyla başarıyor. Kökeni Hindistan’a dayanan Nargile’nin, ilk çıkış yeri olan topraklardan getirilen malzemelerle yeniden yorumlandığı Amade’de, meraklısı için leziz çeşitleri bulabilirsiniz. Bunun yanında yemek ve tatlı çeşitlerinin sunulduğu menüsünden Suffle’yi denemenizi öneririz. Şanslı gününüzdeyseniz, kendi fırınlarında ürettikleri sıcacık ikramlık hamurişlerini mutlaka denemelisiniz.

Amade Lounge Cafe Lezzetler

Mekanı ne zaman tercih etmeli?

Bağdat Caddesi hem alışverişin hem de hafta sonu keyifli vakit geçirmek isteyenlerin en popüler adreslerinden… Bazen yorucu alışveriş temposu sonrasında yorgunluk kahvesi için, bazen iş veya okul arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmek için, bazen de eşsiz lezzetteki nargileleriyle kendinizi şımartmak için tercih edebileceğiniz Amade Lounge&Cafe, Anadolu Yakası’nın ezber bozan alkolsüz cafelerinden olmaya aday…

Fiyatlar ne seviyede?

Mekan kalitesi, ambiyansı, lezzetli yemekleri, ikram, içecek ve nargile çeşitleriyle üst düzey bir kaliteye sahip olan işletmede fiyatlar, bölgedeki benzer mekanlara göre oldukça makul seviyede.

Amade Lounge Cafe İç Mekan

Otorpark, Mescid var mıdır?

Mekan Bagdat Caddesi üzerinde olduğu için özel bir otopark bulunmuyor. Fakat çevredeki otoparkları veya İspark alanlarını kullanabilirsiniz. Bölgeye yakın sadece bir Cami var. O da mekana belli bir mesafede, bu sebeple Ramazan’a yetişecek şekilde bir Mescid hazırlığı yapılıyor.

Nasıl giderim?

Adres: Suadiye Mahallesi, Bağdat Cd. No:448, 34744 Kadıköy/İstanbul

Ayrıca Google Map harikasını kullanarak kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Mekanı Instagram üzerinden takibe alarak olası gelişmelerden de anında haberdar olmanız mümkün. Tüm bu bilgiler dışında sormak istediğiniz sorular için (0216) 372 00 01 nolu telefondan yetkililere ulaşabilirsiniz.

Amade Lounge Cafe Lezzetler

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir