Backyard Sapanca’da Doğa ile İç İçe Unutulmaz Bir Mola

Backyard Sapanca’da Doğa ile İç İçe Unutulmaz Bir Mola

Backyard Sapanca

Saklı bahçe anlamına gelen Backyard, 11.000 m2 alanı ile doğanın içinde saklı bir tesis olarak kuruluyor. Sloganını misafirlerine sunmak istediği hizmeti vurgulamak için ‘huzur ve daha fazlası’ anlamına gelen “Serenity & More” olarak belirleyen tesiste, sincap ve kuş sesleri misafirleri gün boyu yalnız bırakmıyor. Meşe ağaçlarının arasında doğayla barışık bu tesis inşa edilirken, kullanılan her materyalin ortamın dokusuna uyum gösterebilir olmasına ayrı bir özen gösteriliyor.

Backyard Sapanca Tatil

Sıcak ve Samimi Bir Mola

Güzel anılara ve dostluklara ev sahipliği yapan, herkes için ulaşılan ve her zaman dönülebilecek bir yer Backyard Sapanca’da doğa ile iç içe unutulmaz bir mola vermenin şimdi tam sırası. Dünyaca meşhur Sapanca’nın göl ve doğasını özlediğinizde temiz havasının, doğasının sizi çektiği bu yerde yarıyıl tatili yaklaşırken ailenizle birlikte doğa aktiviteleri yapabilir, sıcacık şöminenin başında güzel tatlı sohbetler edebilirsiniz.

Backyard Sapanca Kahvaltı

Doğalın Ötesinde Lezzetler

Doğal ürünler ile hazırlanmış leziz kahvaltıları, geleneksel Türk mutfağından sevilen lezzetlerin yanı sıra dünya mutfağından lezzetlere de yer veren Backyard Sapanca menüsünde bir çok imza lezzet de servis ediliyor. Restoran bölümü konaklayan misafirlerin yanı sıra günübirlik gelenler içinde hizmet veriyor.

Backyard Sapanca Kış Tatili

Bali’de Değil Sapanca’da

Yeşilin ve mavinin eşsiz örneklerinden Sapanca’da olmasının yanı sıra 153.000 m2 alana sahip Meşelik Park’ın içinde konumlanan Backyard Serenity & More; Kırkpınar, Mahmudiye, Maşukiye ve Kartepe lokasyonlarına oldukça yakın. İstanbul’a 138 km olan tesise en yakın havalimanı ise İstanbul Sabiha Gökçen.

Backyard Sapanca Adres

Backyard Sapanca İletişim:

  • Adres: Yanık, Meşelik Park Yanı, 54600 Sapanca/Sakarya
  • Telefon: 0 532 369 76 54

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir