Aysha Dergi Kasım Sayısı Yine Dopdolu!

Aysha Dergi Kasım Sayısı Yine Dopdolu!

Melisa Aslı Pamuk’tan  “Sert Sonbahar”

Ünlü oyuncu Melisa Aslı Pamuk’tan Aysha Dergi için sonbahar konsepti ile moda çekimi…

“Yer Gök Aşk” dizisinde ki oyunculuğu ile adından söz ettiren güzel oyuncu Melisa Aslı Pamuk, Aysha okuyucuları için ‘Sert Sonbahar’ konseptli bir moda çekimi ile Kasım Ayı dergi kapağında yer aldı. Daha önce Tuğçe Kazaz, Irmak Atuk, Burçin Abdullah gibi isimler ile kapak ve moda çekimi gerçekleştiren Aysha Dergi, bu ay okurlarına yine dopdolu bir dergi sunuyor.

Aysha Dergi Kasım Sayısı Yine Dopdolu!

Tescilli güzel, oyunculuğa başladıktan sonra ilk kez gerçekleştirdiği moda çekimi ile beraber, moda ve stil hakkında neler düşündüğünü ise sadece Aysha Dergi okuyucuları ile paylaştı. Modelliği bıraktığını ve oyunculukta emin adımlar ile ilerlediğini söyleyen güzel ve başarılı oyuncunun samimi açıklamaları Aysha Dergi Kasım sayısında…

Aysha Dergi Kasım Sayısı Yine Dopdolu!

Cemalnur Sargut Hoca’dan Muharrem Ayı Özel Yazısı

Tasavvufun kalbine dokunan Cemalnur Sargut Hoca‘dan Muharrem ayı özel yazısı Aysha Dergi Kasım sayısında okuyucu ile buluştu.

“Muharrem ayı tüm dinler için önemli bir aydır. Bütün Peygamber hadiseleri muharrem ayının içinde gerçekleşmiştir. Hz. Adem’in tövbesinin kabulu, Nuh tufanı, Hz. İbrahim ve Hz. İsa’nın doğumu, Hz. Yusuf’un balığın karnından kurtuluşuna kadar pey-gamberlerle ilgili birçok olay Muharrem ayında zuhur etmiştir.” diyerek muharrem ayının önemini vurgulamıştır.

Sohbetleriyle milyonlara ulaşan Cemalnur Sargut, Kerbela olayı ve bu olayın yaşandığı Muharrem ayının ilk on günü için nelere dikkat etmemiz gerektiğini açıkladı.

Muharrem ayının ilk on günü kerbela olayı gerçekleşmiştir. Zira Allah’ın en sevgililerinden olan, “cenneti onlar için yarattım”dediği, Peygamberin üstüne titrediği yüce Sultan, şehitlerin en yücesi, “seçilmiş kişi”diyor Kenan er-Rifai Hazretleri; Hz. Hüseyin ailesiyle birlikte korkunç acılarla susuz bırakılarak, Kerbela denen bela mevkiinde parça parça edilerek öldürülmüşlerdir. Bu on gün İslam aleminde yas yoktur. Ancak en sevdiğinize eziyet edildiği günlerde eğlenebilir misiniz? Zevk alabilir misiniz? Bu on gün yeni işe başlanmaz, eğlenceli yerlere gidilmez, kana kana su içilmez. Son dört gün tamamen susuz bırakıldıkları düşünülerek kesinlikle keyif alınacak hiçbir işe girişilmez.”

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir