Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Ayakkabıya Göre Kombin Yapar mısınız?

Ayakkabıya Göre Kombin Yapar mısınız?

Ayakkabılarınızı çok seviyor ve kendiniz için çok özel mi buluyorsunuz? O zaman ayakkabıya göre kombin yapmaya ne dersiniz?

Oluşturacağınız kıyafetteki bütün parçaları sanat ve estetik bakımından ayakkabınıza göre ayarlayabilir, renk ve modele göre doğru stili bularak harika kombinler yapabilirsiniz.

Timberland Ayakkabı ile Kombin

“Dost başa, düşman ayağa bakar” demiş atalarımız. Aslında ayakkabının önemi de bu anlamda daha çok ortaya çıkıyor. Timberland deri bir ayakkabıya, klasik bir bluejean stil düşünebilirsiniz. Bununla birlikte kombini tamamlamak için bir güneş gözlüğü ve küçük bir deri çanta yeter.

Babetlerle Kombin

Babet ayakkabılarla floral desenlerde bluz ve etek kombini de tercih edebilirsiniz. Ayakkabılarınızın taban bordürleri hasır örme bir şeritle dizayn edilmişse, kıyafetinizi yine hasır bir çantayla bütünleştirebilirsiniz.

Spor Ayakkabılarla Kombin

Spor ayakkabılarla daha rahat, topuklularla ise şık kombinlere imza atabilirsiniz. Aslında her ayakkabı kendi içinde bir anlam zenginliğini de beraberinde getirir. Çok şık ve stil bir kombinde alakasız ayakkabı seçimi emin olun ahengi bozacaktır.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *