Askadar; Üsküdar’ın En Yeni Lezzet Durağı

Askadar; Üsküdar’ın En Yeni Lezzet Durağı

Üsküdar Alkolsüz Mekanlar Askadar Cafe Restoran

Geçen ay İstanbul’un En Yeni 3 Lezzet Durağı ‘ndan bahsetmiştik. Ne var ki İstanbul’da keşfedilecek daha çok alkolsüz mekan var. Bunlardan bir tanesi de Üsküdar‘ın yenisi Askadar!

Fotoğraf makinenizi hazırlayın ve Üsküdar Harem Sahil Yolu’nu baştan başa yürüyün. Kız Kulesi’ni, muhteşem boğaz manzarasını ve İstanbul siluetini en iyi seyretme imkanı sağlayan bu sahilin tadını sonuna kadar çıkartın. Üsküdar havasını bir güzel içimize çektikten sonra bir mola verip bir güzel dinlenmek ve lezzetli bir şeyler yemek isteyenler için yeni bir önerimiz var; Askadar.

Üsküdar Alkolsüz Mekanlar Askadar Cafe Restoran

Üsküdar…

Görkemli bir peyzaja bakan konumu ve Boğazın Asya Yakasında bir Köprübaşı olması ile ayrı bir güzellik ve önem taşıyan Antik Çağın Khrisopolis’i , Perslerin Hrisopolis’i , Roma döneminin Scutari’si, Bizans’ın Skudarium’u, Farsça’nın “Askadar“ı , Evliya Çelebi’nin Eski Dar‘ı ve Türkler’in sevgili Üsküdar‘ı…

Üsküdar Alkolsüz Mekanlar Askadar Cafe Restoran

İşte Üsküdar’a gitmek için bunca sebep bunlara bir yenisi daha ekleniyor. En iyi alkolsüz mekanlar için keşiflerimize bir yenisini daha ekliyoruz… Askadar Cafe & Restaurant lezzetli menüsü, huzurlu ortamı, şık dekorasyonu ile hafta sonu gezi rotanıza eklemeniz gereken yepyeni bir adres. Nuri Halil Poyraz ve Muzaffer Sarısözen ‘in akıllardan çıkmayan türküsü Üsküdar’a Gider İken (Katibim)‘de bu nostaljik yolculuğa eşlik edecek ve bir yandan hep o keyifli türküyü mırıldanacaksınız.

Üsküdar Alkolsüz Mekanlar Askadar Cafe Restoran

  • Askadar Cafe & Restaurant
  • Adres: Üsküdar Harem Sahil Yolu Caddesi No: 55, İstanbul.
  • Telefon: (0216) 553 74 74

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir