ARZEN: Modest Giyimin En Yenilikçi Markası

ARZEN: Modest Giyimin En Yenilikçi Markası

Arzen 2019 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Cesur fikirlerden, sanattan, estetikten ilhamla ve yepyeni bir bakış açısıyla karşımıza çıkan Arzen, stilini ortaya koymaktan çekinmeyen ve farklı olmaktan gurur duyan kadına hitap ediyor. Şehirli ve yaşamın içindeki kadının stil kodlarını koleksiyonuna yansıtan marka #YeniBirArzen #YeniBirSen mottosuyla 2019 yazını selamlıyor.

Arzen 2019 Yaz Koleksiyonu özgüvenli ve tamamıyla beklenmedik parçalarla yenilikçi bir duruş sergiliyor. Zamanın ötesine geçen tarzıyla ikili takımlar, şık ve sofistike duruşuyla her zaman bir adım önde olan elbiseler, konfor ve kalitenin bir araya geldiği tunikler koleksiyonun dikkat çeken parçaları arasında yer alıyor.

Arzen 2019 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Hem Şık Hem Yenilikçi

Batı’da nereye yolunuz düşerse düşsün, sokaklarda cafe’lerde ve daha pek çok kalabalık alanlarda insanların hep benzer şekilde giyindikleri dikkatinizi çekmiştir. Oysa ki giyim ve kıyafet seçimleri ile özümüzü, ruhumuzu ve kendimizin en görünen yönünü ortaya koymuş oluruz. Belki de kıyafet seçimlerimizle varlığından bile haberdar olmadığımız yönlerimizi keşfedebiliriz.

Arzen 2019 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Eğer siz de giyim konusunu ciddiye alıyor ve şehrin yoğun temposuna ayak uyduracak stil sahibi ve bir o kadar da yenilikçi parçaları benimsiyorsanız, ölçülü giyimin hem şık hem de yenilikçi parçalarının bir arada satışa sunulduğu Arzen.shop ‘a göz atın.

Arzen 2019 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Arzen’de Kaçırılmayacak İndirimler

Stiliyle her zaman bir adım önde olmak isteyenlerin online alışveriş adresi Arzen.shop ‘ta, konfor ve kalitenin bir araya geldiği %40’a varan indirim başladı!

Modern çizgilerin öne çıktığı özgün tasarımlar kaçırılmayacak indirim fırsatlarıyla alışverişi keyfe dönüştürüyor. Üstelik, %40 indirime ek olarak ödeme seçeneğini havale yapanlara %5 ve yeni üyelikler de 20 TL indirim sizleri bekliyor.

Arzen’i sosyal medya (@arzen.tr) üzerinden de takip ederek, yeniliklere ve kampanyalara daha hızlı ve kolay şekilde ulaşabilirsiniz.

Arzen 2019 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir