Armine 2019 – 2020 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Armine 2019 – 2020 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Armine 2019 Trençkot ve Tül Etek

Armine 2019/20 Sonbahar-Kış sezonunda en özel tasarımlarıyla stilinizi kusursuz hale dönüştürüp ve sofistike dokunuşlar katmaya devam ediyor. Şık tasarımları ile öne çıkan Armine‘nin, üzerinizde bahardan kalma izler taşıyacağınız canlı renk ve desenlerdeki yeni koleksiyonu tüm mağazalarında yerini aldı. Gökyüzünün kusursuzluğunu yansıtan mavi, ferahlık hissi veren bej-beyaz, romantik bir dokunuş oluşturan pembe-kırmızı, iç ısıtan sıcacık kahve tonları ve bir kadının dolabında olmazsa olmazı siyah koleksiyonun kartelasında yer alan renklerden sadece bir kaçı olurken; puantiye, ekose ve zebra desen ise ilk bakışta göze çarpıyor. Sonbahar kış stilinizi belirleyecek Armine 2019/20 koleksiyonu ile tanışmak için hazırsanız başlıyoruz…

Armine 2019 Manto ve Kaban

Abartısız Şıklığın Stil İpuçları

Koleksiyonda; sonbahar kış kombinlerinizin yıldızı olacak elbise ve tunik modellerinden soğuyan havaların etkisini hissettirmeyecek sıcaklıktaki manto ve kabanlara, hatta doğadan ilham alan ve rengarenk desenlerle zenginleşen eşarplara kadar pek çok seçenek yer alıyor.

Armine 2019 Tunik Modelleri

Yazdan Kışa Renkli Geçiş

Armine 2019 Sonbahar Kış Koleksiyonu, modern ve minimal duruşuyla sezonu naif bir şekilde selamlıyor. Yazdan kışa renkli bir geçiş yapan marka, içinde barındırdığı zarif detaylarıyla Armine kadınına kusursuz bir seçki sunuyor.

Armine İkili Takım ve Etek-Gömlek

Ofisten Davete Uyumun Gücü

Ayrıca renkleriyle ferahlık hissi veren bluz-etek ya da pantolon-ceketten oluşan takımlar ofisten sonra katılacağınız bir davete değişen temponuza uyum sağlıyor. Yine renk oyununa eşlik eden eşarplar, illüzyon etkili desenleriyle dinamik yönünü ortaya koyuyor.

Armine 2019 Dış Giyim

Soğuyan Havaya Aldırış Etmeyin

Modern çizgilere sahip fermuar, büzgü, düğme, kapüşon ve payet efektli dış giyim parçaları koleksiyonun öne çıkanları arasında yerini alıyor. Günlük hayatta sportif, özel günler için ise abartısız ışıltılı stillerin anahtar parçaları soğuyan havalara hiç aldırış etmiyor.

Armine 2019 Tül Etek ve Sweatshirt

Yüksek Konforun Tarz Sahibi Duruşu

Sneaker ve sweatshirt ile tamamlanabilen ışıltılı tül etekler, gün içindeki yoğun programa yüksek konfor sunarak eşlik ediyor. Bu sezon eşarptan giyime sıkça karşımıza çıkacak zebra desenler feminen bir duruş sergilerken bir yandan da sportif stile göz kırpıyor. Renk kuşatmasından nasibini alan parçalara bir de neon tonlar damga vuruyor.

Armine Kadife Etek-Ceket Takım ve Trençkot

Kışa Vurgu Yapan Dokular

Bele vurgu yapan bağlamalı kemerli uzun etekler ve ona eşlik eden bluz ve ceketler zarif karakterini her yönüyle yansıtan bir birliktelik oluşturuyor. Koleksiyonda yer alan siyah, beyaz ve ekru renklere eşlik eden sıcak kiremit ve bordolar, dokusuyla da tam bir kış kombini havası estiriyor.

Armine 2019 Hırka ve Yelek

Bej-Beyaz Birlikteliğinde Öne Çıkanlar

Sonbaharla birlikte düşen sıcaklıkların kendini iyice hissettirdiği günlerde eküriniz olacak hırka ve yelekler sezonda öne çıkan bej-beyaz birlikteliğine de atıfta bulunuyor.

Armine 2019 Hırka ve Yelek

Sıcacık Kahve Tonlarının Etkisi

Mevsimin etkisiyle farklı dokuların harmanlandığı Armine 2019/20 Sonbahar Kış Koleksiyonunda olmazsa olmazlardan biri de kaban ve mantolar. Soğuyan havalara kalkan olacak tasarımlar, sıcacık kahve tonlarının etkisi altına giriyor.

Armine 2019 Tunik ve Kap

Özenle Seçilen İkonik Detaylar

Sonbahar kış sezonu için özenle hazırlanan koleksiyondaki ikonik detaylar, soğuk havalara davet gönderen trençkot, kaban ve mantolar, farklı materyallerin mix edildiği ışıltılı tül ve pliseli etekler Armine kadınının vazgeçilmez eşlikçisi olacak.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir