Armine 2018/19 Sonbahar – Kış Koleksiyonu

Armine 2018/19 Sonbahar – Kış Koleksiyonu

Armine 2018-19 Sonbahar Kış Trençkot ve Yelek Modelleri

Armine‘nin 2018/19 Sonbahar – Kış Koleksiyonu sezona iddialı bir giriş yapıyor. Estetik kesimlerin, trend renklerin bir araya geldiği tasarımlarda şıklık cephesi oldukça net. Soğuk günlere minimalist pardösü ve kabanlarıyla hazırlanan marka, serin bahar aylarına da trençkotlarla yelekleri sunuyor. Mesai saatlerinden özel bir geceye, haftanın her gününe ve günün her saatine güçlü parçalar kazandıran Armine, tesettürlü kadının bu sezon da gönlünü çeliyor. İşte Armine 2018/19 Sonbahar – Kış Koleksiyonu‘na dair ayrıntılar ve radarımıza takılan şık parçalar…

Armine 2018 -19 Sonbahar Kış İkili Takım

Mevsim Geçişlerinin Kazananı Takım Ruhu

Son zamanların yükseleni takım parçalar Armine’nin koleksiyonunda öne çıkanlar arasında. Centilmen bir stilden ziyade feminenliği yüksek ikililer, yılın moda renk tonlarıyla karşımızda. Yazdan kışa yumuşak bir geçiş yaparken mavi, pudra gibi soft silüetleri geride bırakmayan marka, mevsimin kurtarıcı parçalarının da böylece sırrını veriyor. Takımlar, ceket – pantolon, etek – yelek ve daha birçok kombinasyonla birçok karaktere bürünüyor. Eforsuz stiller için birebir olan takımlar, şık stil kodlarıyla güçlü birliktelikleri yakalarken, sezonun bu en baskın trendine bir de Armine dokunuşuyla bakın.

Armine 2018 -19 Sonbahar Kış Mavi Elbise Modelleri

Yılın Rengi Gizemli Maviler

2018/19 sonbahar – kış koleksiyonlarında öne çıkan gizemli renklerden ‘nebulas blue‘, Armine’nin tasarımlarında da göze çarpıyor. Tesettürlü kadınların trendleri kolayca yakalayacağı bu parçalarda, mavinin bu en alacakaranlık tonu gündüzden geceye yeni kurtarıcı oluyor. Dış giyim parçalarına şıklık, elbiselere kusursuz bir silüet kazandıran karanlık mavilere Armine bakışı ise bir başka.

Armine 2018-19 Sonbahar Kış Pardesü Modelleri

Giy – Çık Parçaların Şık Yükselişi

Armine koleksiyonundaki pardösüler, tesettürlü kadının günlük yaşamına şıklıkla beraber konfor getirmenin de peşinde. Dış giyimde vazgeçilmez olan pardösülerin, elbiseye çalan duruşları da eforsuz kombinlerin baş rolünü oynuyor. Sezonun trend renkleri ve detaylarıyla modernize edilen tasarımlar, giy – çık rahatlığı sunuyor. Özellikle sonbaharın serin günlerinde kurtarıcınız olacak pardösü ve trençkotlar, havalı stiller için biçilmiş kaftan.

Armine 2018-19 Sonbahar Kış Elbise Modelleri

Mesai Saatine İkonik Başlangıç

Çalışan kadınların mesai saatlerine şık bir dokunuş getiren Armine, 2018/19 sonbahar – kış koleksiyonuyla yenilikleri de peşine takıyor. Markanın minimalist silüeti yansıtan elbiseler, trendleri ayrıntılara alarak ikonikleşiyor. Simsiyah bir elbisenin beline dolanan metalik uzun kemerler havalı olmanız için gereken tek tasarım desek yeridir.

Armine 2018-19 Sonbahar Kış Ceket Modelleri

Modanın Etkisinde Işıltılı Ceketler

Yüksek modanın etkisindeki rugan, plastik ve ışıltılı dokuya sahip ceketler sonbahar yağmurlarına karşı duruyor. Cool görünümleriyle ikonik bir kombin yapmak için iyi bir seçenek olan bu parçalar, yağışlı ve serin havalarda imdada koşacaklar arasında. Armine’nin 2018/19 Sonbahar – Kış Koleksiyonu’nda tesettürlü kadınların rahatlıkla kullanabileceği ceketlere göz atmadan yeni sezon alışverişinizi yapmayın.

Armine 2018-19 Sonbahar Kış Siyah Manto ve Triko Modelleri

Asil Siyahlarla Gardını Alan Paltolar

Stil kurtaran paltolar, Armine’nin 2018/19 Sonbahar – Kış Koleksiyonunda karşımıza çıkıyor. Maksi boylarıyla, yumuşacık dokularıyla tutku uyandıran tasarımlar soğuk kış günlerinde iç ısıtmaya aday. Paltoların yanı sıra triko takımlar, hırkalar, yumuşacık kaşmirler ve daha birçok ısı yükseltecek parça Armine’nin koleksiyonunda görücüye çıktı bile.

Moda Editörü Büşra Karagöz

Armine 2018/19 Sonbahar – Kış Koleksiyonu

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir