Armine 2016 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu

Armine 2016 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu

Armine Giyim 2016 İlkbahar Yaz Tesettür Modelleri

Baharın taze çiçekleriyle bütünleşerek fresh bir görünüm kazanmanıza yardımcı olacak Armine Giyim, 2016 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu çarpıcı modelleri ile çıkış yaptı.

Armine 2016 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu katalog çekimlerinde şehirli kadın kültürünün karakteristik yönleri Armine bakış açısıyla yorumlanmış.

Armine Giyim 2016 İlkbahar Yaz Tesettür Modelleri

Tropik iklimin canlı renklerinin öne çıktığı koleksiyon, dünyayı dolaşmayı seven kozmopolit kadınların neşeli yapılarını ve stil sahibi duruşlarını yansıtıyor. Bu hassas tonları dengelemek için zengin kumaşlar ve kusursuz kalıplar kullanılmış. Olağanüstü zarif ve feminen bir etki oluşturmak için Armine 2016 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’na hemen göz atın.

Armine Giyim 2016 İlkbahar Yaz Tesettür Modelleri

Armine’den Göz Alıcı Yeni Sezon

Armine tesettür giyim 2016 ilkbahar yaz modelleri tüm enerjisiyle karşımızda!

Geniş ürün gamına sahip Armine Giyim yeni sezon ürünleri göz alıcı tasarımlara sahip. Farklı tarzlarda kıyafet ve aksesuarlarıyla her tesettürlü kadının kendisine uygun stili bulmasına yardımcı oluyor. Son dönemde rağbet gören zengin dokumalar en ışıltılı halleriyle yeni sezonda göze çarpıyor.

Armine Giyim 2016 İlkbahar Yaz Tesettür Modelleri

İddialı parçalar, gösterişli siluetler ve minimal tasarımlar, Armine 2016 İlkbahar- Yaz Koleksiyonu ‘nda buluştu. Şehirli kadının asla vazgeçemediği, her anın kilit parçalarını taşıyan marka, yaza renkleriyle ilham verdi. Her tasarımında olduğu gibi dış giyimde de esintili kumaşlara barındıran Armine, yazın sıcak günlerinde tesettürlü kadınların yardımcısı oluyor.

Armine 2016 İlkbahar Yaz Modelleri

Renklerin Fresh Hali

Tasarımlarıyla harikalar oluşturan Armine, göz alıcı dış giyim ürünlerini yazın doğallığından yana kullanıyor. Yılın moda renklerini paletine yansıtan marka, beyaz, mavi, sarı ve pudranın en fresh halleriyle nefes aldırıyor. Zarif tasarımlarına yeni soluk getiren Armine, kozmopolit stili hakim kılıyor.

Armine 2016 İlkbahar Yaz Modelleri (4)

Romantik Siluetler

Baharı en naif haliyle karşılayan marka, havalı duruşu, zarif stiliyle tesettürlü kadınların vazgeçilmesi olmayı hak ediyor. Özgün tasarımlarının romantik stille buluştuğu pudra dış giyim ürünleriyle de adeta büyülüyor. Renkleriyle de mutluluk getiren bu parçalar, bir başka deyişle adeta ışıldıyor.

Armine 2016 İlkbahar Yaz Modelleri (2)

Zamansız Parçalara Modern Dokunuş

Zamansızlığın parçaları olan trençkotların, bilindik renklerini de sunan Armine, detayları ve kesimleriyle yüksek modanın takipçisi oluyor. Kesimlerinde gelenekselliği ayrıntılarda modernliği sunan marka, halat kemeriyle, düğmeleriyle, truvakar kolları ve metal aksesuarlarıyla da öne çıkan trendleri işliyor.

Armine 2016 İlkbahar Yaz Modelleri

Cool Duruş Rahat Tavır

Armine’nin, cool duruşu ve rahat tavrıyla tam da yaz aylarına göreyim diye pardesü ve kapları, sezon dolaplarınızda yerini almalı. Tek başına bile güçlü duruşunu ortaya koyacak bu parçalar, renkleriyle de ferahlık hissi uyandırıyor.

Armine 2016 İlkbahar Yaz Modelleri

Siyahın Altın Çağı

Yazın sıcak havalarında tercihlerimiz açık renklerden olsa da siyahın vazgeçilmez duruşundan vazgeçemeyenler için Armine, yeni bir çağ açıyor. Kusursuz kesimi, sadelikle beraber ayrıntılara işlenen aksesuarlarla siyah, altın dönemini yaşıyor. Günlük hayattan gece şıklığına geçişin parçaları da olabilecek siyah pardesüler, size aynı zamanda modernliği sunuyor.

Armine 2016 İlkbahar Yaz Modelleri (3)

Şıklık Rahatlıkla Buluştu

Grafik etkisini, etek, elbise ve bluzlarda yansıtmayı seven marka, dış giyimde tek renkten yana. Kap ve pardesülerde truvakar kollu tasarımları da oldukça kullanan marka, kontrast renklerle uyumu yakalama peşinde. Sezonun rahatlık akımını şıklıkla buluşturacak parçalarıyla Armine, 2016 İlkbahar – Yaz Koleksiyonu’nda yine isminin hakkını veriyor.

Diğer Armine Giyim İlkbahar/Yaz sezonu konularımız;

Yazı: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir