Armine 2014-2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Armine 2014-2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Armine 2014 2015 Sonbahar Kış Kap Modelleri

Yeni sezon, yeni alışveriş heyecanı demek. Sonbahar Kış sezonu moda alışverişleriniz öncesi, tüm markaların koleksiyonlarını muhakkak inceleyin.

Armine 2014 2015 Sonbahar Kış Kaban Modelleri

Beğenerek takip ettiğimiz Armine, 2014-2015 Sonbahar Kış Koleksiyonundaki göz kamaştıran tasarımlarla, bu sezon tüm kadınların ruhuna hitap edecek. Koleksiyondaki elegan ve modern tasarımlar, tesettür giyim markaları arasında kadınların gardroplarında en çok yer alacağa benziyor.

Armine 2014 2015 Sonbahar Kış Döpiyes Modelleri

Enerjisi yüksek modeller

Bir kıyafet kadının özünü ve kişiliğini yansıtır. Özellikle ofis stilinde tercih edilen kıyafetler, enerjisi yüksek modellerden oluşur. Armine yeni sezon koleksiyonunu incelediğimizde, pozitif algıların güçlü olduğu, kadına enerji hissettirecek ve bunu etrafında da yansıtacak modellerin tecrübeli bir kadrodan çıktığı, hemen hissediliyor. Özellikle şıklığı detaylarda gizli tasarımlar koleksiyonda dikkat çekiyor.

Armine 2014 2015 Sonbahar Kış Elbise Modelleri

Güçlü Armine kadını

Armine, tesettür giyim markaları arasında güçlü bir yere sahip. Her sezon tasarımları ve katalog çekimleri ile tesettür giyim markaları arasında varlığını fazlasıyla hissettiriyor. Armine koleksiyonunda bu sezon güçlü ve kendinden emin bir kadını temsil eden modellerin, elegan duruşunu görüyoruz. Modern ve şehirli kadının her ortamda, her zamanda giyebileceği modeller, zamanın trend çizgilerine işaret ediyor.

Armine 2014-2015 Sonbahar Kış Manto Modelelleri

Rafine çizgiler

Armine 2014 2015 Sonbahar Kış koleksiyonu rafine çizgilerin esintilerinde, dikimleriyle zarif, sıcak ve rahat parçalardan oluşuyor. Armine koleksiyonları tesettür ölçülerini keskin çizgilerle ifade ederek, ölçülü giyimi tercih eden kadınların rahatlıkla tercih edebilecekleri tasarımları tüm bayanlara sunuyor. Renk dengesindeki olgunluk ve minimal çizgilerdeki yorum, Armine sonbahar kış sezonunda en çok beğendiğimiz detaylar arasında yer aldı.

Armine 2014 2015 Sonbahar Kış Deri Pardesü Modelleri

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir