Aralık Ayının Rengi “Pagoda Mavisi” Nedir, Kıyafetlerde Nasıl Kombinlenir?

Aralık Ayının Rengi “Pagoda Mavisi” Nedir, Kıyafetlerde Nasıl Kombinlenir?

Mavi Tesettür Giyim Modelleri 2019

Mimariden ilham alan moda, bu kez Uzakdoğu’ya uzanıyor. Ve Japonya’nın mavi renkli pagodalarına bir fırça dokundurarak kombinlere gizemli havayı getiriyor. Gelin sizi Aralık ayına yepyeni bir karakter kazandıracak bu gösterişli ama cool renkle tanıştıralım.

Dünya Markalarının Koleksiyonlarında Boy Gösterdi

Marc Jacobs, Valentino, TİBİ, Givenchy, Micheal Kors, Miu Miu ve daha onlarca dünya markasının koleksiyonlarında boy gösteren ve kışın kasvetine karşı güçlü kozlarla karşımıza çıkan Pagoda Mavisinin sırrı açığa çıkıyor.

Mavi Tesettür Giyim Modelleri 2019

Ne Petrol Ne Turkuaz: Pagoda Mavi

2018/19 sonbahar – kış sezonuna büyüleyici bir hava katan Pagoda, ne bir petrol kadar yeşile yakın ne turkuaz kadar maviye. Arada derede sıkışıp kalmasına rağmen şıklık konusunda gayet net olan bu havalı renk tonu, dolapların her parçasına yüksek dozda güzellik getiriyor.

Pure Pagoda Mavi Kaban

Pagoda Mavi Kaban & Yüksek Topuklu Çizme

Toprak tonlarının ve siyahın hakimiyetindeki dış giyim parçalarını şimdilik bir kenara bırakın. Sezon trendleri arasında birbirine benzeyen birçok alternatif bulmak mümkünken, aralarından sıyrılan en iddialı parçalara ‘pagoda mavisi’ konu oluyor. Soğuktan korurken bir yandan da şıklığı geride bırakmayacak bu gizemli mavi tonu, dolaplarda yükselecek. Bu renkli kabanların havasını bozmamak adına oversize maskülen kesimler, maksi boylar ve yumuşak shearling dokuları seçmeyi unutmayın. Yüksek topuklu çizmeler ve pagoda mavi kabanlar ikilisiyle sokakların tozunu attırmak beklemeyin.

Pagoda Mavi İpek Gömlek & Siyah Deri Etek

Gizem deyince akla ilk gelen siyaha pagoda mavisi son zamanlarda rakip oluyor. Bu rekabeti aynı kombinde göstermekse oldukça havalı bir silüetin ilk kuralı oluyor. Siyah deri etek ve pagoda mavisi bluz eşleşmesi güçlü bir şıklığın en basit formülü.

Qui Prive Pagoda Mavisi Tulum

Her Parçada Pagoda Mavi – Siyah Eşleşmesi

Parçalara bağlı kalmadan da pagoda maviyle siyah eşleşmesini kullanarak gösterişli bir tavra bürünmeniz mümkün. Pagoda mavi tonlarındaki bir tulumla eşleşen siyah şal ve ayakkabı birlikteliği de güçlü karaktere bürünmeniz için bir seçenek.

Mavi Tesettür Kombinler

  • Kombin Detayları:
  • Hırka: JoinUs
  • Kazak & Pantolon: Koton 79.99 TL /79.99 TL
  • Çanta: Koton
  • Ayakkabı: Mudo 179.99 TL

Trikolara Canlılık Getiren Pagodayla Sıcak Kış

Kışın soğuk günlerinde kombinlerden eksik olmayan trikolar, Pagoda mavisi rengiyle daha bir ısıtıyor. Salaş hırkalarda, triko elbiselerde, oversize kazaklarda kendin bulan bu renk tek başına bir ikon. Siyahın yanı sıra mor, bordo, kızıl toprak tonlarıyla iyi birliktelikler sağlayacağınız trikolarda konforlu eşleşmeler yapmak elinizde. Sezonun yüksek bel pantolonlarında sütlü kahve tonu seçebilir salaş bir triko hırkayla kombinleyebilirsiniz.

Mavi Tesettür Giyim Modelleri 2019

Elbise: Benin – Satın Al

Bohem Pagoda Stili: Desenli Elbise & Kemer

Pagoda mavisi şık görünümler için harika bir seçenek. Bununla beraber bohem stillerin de yepyeni kahramanı. Elbiselere bohem bir hava kazandıran kemerler buna en güzel örnek. Bu parçayı eşleştireceğiniz püsküllü pelerin ya da pançolar ve kovboy çizmeleri farklı bir dünyanın kapılarını aralayacak.

Pagoda Mavisine Gençlik Aşısı: Sarı mı, Mor mu?

Gizemli havasıyla dikkatleri üzerine toplayan pagoda mavisi şık havasıyla akıllara kazınıyor. Ancak bu görünüme zıtlıktan doğan genç bir etki katmak da mümkün. Sezonun enerji dolu pileli eteklerini pagoda mavisinden seçin. Siyahla bütünleştirerek şık bir eşleşme yakalayacağınız bu eteği hafta sonuna uyarlamak da bir o kadar zevkli olacak. Pagoda mavisi pileli eteklerinizi ister sarı ister mora çalan pembe sweatshirtlerle kombinleyin.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir