Aralık Ayının Rengi Ne?

Aralık Ayının Rengi Ne?

Petrol Mavi Tesettür Kombinler 2017

Etek: Luisa Beccaria

2016’nın son demlerini yaşadığımız Aralık ayında, sakin bir serüvene çıkıyoruz. Minimal ve yalın hatların temsilcisi olacan “petrol mavi”sini, bu ayın rengi seçiyoruz.

Mavi ve yeşil arasında kalan bu tonun gücü, yükselen trendi yansıtırken zamansız ikonları dolaplara sokuyor. Her daim stiliyle hayranlık uyandırmak isteyen moden ve güçlü kadınlar, Aralık ayını petrol mavisiyle geçirecek. İşte Aralık ayının en sevilen petrol mavi parçaları ve tesettür kobmin önerileri.

Petrol Mavi Tesettür Kombinler 2017

  • Ebruli Plise Etek: Maje
  • Petrol Plise Etek: LcWaikiki – Satın Al

Şehirli Kadının Güçlü Tavrı

Petrol mavisinin gizemli formları ve feminen tavrı, doğallığı şıklık rotasında eritiyor. 2017 kışına doğru yol alırken, sezonun trendini yansıtan bu ton, cut-out tasarımlara, elbiselere ve her parçaya bambaşka bir silüet kazandırıyor. Şehirli kadının güçlü tavrını yansıtacağı petrol mavisi hangi renklerle uyumludur, günlük giyimde ve özel gecelerde nasıl giyilir işte cevabı . . .

Petrol Mavi Tesettür Kombinler 2017

Petrol Kaban: İpekyol – Satın Al

Petrol Rengi Paltolarla Zamansız Şıklık

Mimari bir forma bürünen maksi boy paltolara, güçlü karakteriyle petrol mavisi yansıyor. Siyahın saltanatını sarsacak petrol mavisi paltolar, Aralık ayına baskın bir giriş yapıyor. Minimalizmi ilke edinenler için başarılı bir seçenek olacak bu tasarımlar, big size tavırlarıyla da sezona özel bir silüet kazandırıyor. Kışın olmazsa olmazı paltolarınızı, maksi boy elbiselerle ve botlarla kazanarak, uzun ince görünümü yakalar; zamansız şıklığı gözler önüne serebilirsiniz .

Petrol Mavi Tesettür Kombinler 2017

Elbiselere Yansıyan Ton

Petrol mavisi hemen hemen her tasarıma yakışsa da bazı parçalarda bambaşka bir tavır takınıyor. Yün dokulu yumuşacak kabanların yanı sıra, 2017 kışının trend alarmı veren elbiseleriyle de petrol işleniyor. Bu retro hava, dün ve bugünü buluştururken bohem ve şık havayı stile kazandırıyor. Petrol elbiselerinizle kombinleyeceğiniz toprak tonlarındaki renk şallar iyi bir görünüme imza attıracak.

Petrol Mavi Tesettür Kombinler 2017

  • Petrol Abiye Elbise: Stella McCartney
  • Petrol Ceket: Ashish

En Özel Davetlere Güçlü Dokunuş

Petrol mavisinin elegan havası, en özel günlere ikonik şıklık katıyor. Abiye tasarımlarında göz alıcı bir tavır kazanan bu ton, baştan aşağı tek başına süper bir kahraman. Metalik renklerle buluşmasında ışıltılı bir hava, siyahla buluşmasında asil bir duruş sergileyen petrol mavisi, sizi gecenin kraliçesi yapacak .

Petrol Mavi Tesettür Kombinler 2017

Petrol Mavi ile Bu Renkleri Kullanın

Petrol mavisinin huzur veren tonları siyah, ekru, bordo, nar çiçeği, altın sarı, metalik griyle buluşuyor. Soğuk rüzgarları ısıtacak bu tonlar, trendleri yansıtırken şıklığı da yüksek mertebeye ulaştıracak. Günlük hayatta petrol mavisiyle birlikte tercih edeceğiniz soft ve natürel tonlar, gece davetlerinde kontrast uyumlara dönüşebilir.

Petrol Mavi Tesettür Kombinler 2017

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *