Aplike Dantellerle Ayakkabılar Nasıl Yenilenir?

Aplike Dantellerle Ayakkabılar Nasıl Yenilenir?

Aplike Dantel İle Ayakkabılar Nasıl Yenilenir

Kışa ha girdik ha gireceğiz derken yine güneşli bir günden yazıyorum size bu yazıyı. Uzun zamandır aklımda olan süet botumu yazdan kalma renk ve motiflerle nasıl yenilediğimi anlatacağım size.

Ben bot tercih ettim kışa hazırlık olarak fakat motiflerini yaza uygun tercih ettim uzun zamandır gitmeyişine selam çakıp.

Kullandığım bot eski bir bot değil, ben sürekli aynı şeylerde sıkıldığım için değiştirme gereği duydum. Sizler de eski yeni fark etmeksizin yenilenmek ya da eski olanı değerlendirmek için bu yöntemi kullanabilirsiniz. Hadi başlayalım.

Aplike Dantel İle Ayakkabılar Nasıl Yenilenir

Malzemeler

  • Eski/yeni bot/ayakkabı
  • Aplike dantel
  • Çift taraflı tela

Aplike Dantel İle Ayakkabılar Nasıl Yenilenir

Yapılışı

Aplike dantelinize çift taraflı tela yapıştırıp, iğneyle ayakkabının istediğiniz yerine sabitleyin ve ütünün ucuyla buharlayarak yavaş yavaş yapıştırın.

Ben süet bot tercih ettiğim için bu yöntemi kullandım, deri bir ayakkabı kullanacaksanız aplike danteli motiflere uygulayacağınız yapıştırıcıyla sabitleyebilirsiniz, deri ayakkabıya tela uygulaması yapmayın.

İşte kendi zevkime göre yenilediğim botum hazır, spor olarak ya da biraz daha abiyeleştirerek sade bir kadife elbiseyle kombinleyebilirim.

Şimdi sıra sizde, sizin zevkiniz sizin kararınız…

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir