Antikacı Dükkanı Gibi Bir Cafe: Müzelik

Antikacı Dükkanı Gibi Bir Cafe: Müzelik

Antikacı Dükkanı Gibi Bir Cafe Müzelik

Yaşanmışlık kokan birbirinden değerli antika eşyalar ile dekore edilmiş olan Müzelik Cafe daha kapısından girerken mest ediyor. Nostaljik cam büfenin içinde yer alan antika fincanlar, çivi sandıklarından yapılmış saksılar, eskicilerden alınıp boyanmış sehpalar kendinizi büyük annenizin evinde gibi rahat ve huzurlu hissettiriyor.

Antikacı Dükkanı Gibi Bir Cafe Müzelik

Eski eşyaların yeniden hayat bulduğu kafede başka bir güzel ayrıntı da zengin kitap arşivine sahip kütüphanesi… Böyle bir atmosferde kitap okumak sizi bambaşka anılara götürecek.

Antikacı D Müzelik Cafe Çengelköy, Çengelköy kafeleri, antika eşyalarükkanı Gibi Bir Cafe Müzelik

Müzelik’te yiyeceğiniz bir çok tat ev konseptinde hazırlanıyor. Ev yapımı köfteler, elde olan malzemelerle ya da müşterilerin isteğine göre hazırlanan tatlılar ve özel fincanlarda servis edilen kahveler mekanın otantik ruhuna ayak uyduruyor. Mekanın nostaljik görüntüsüne aykırı lezzetlerinden cheesecake ve Müzelik Cini adını verdikleri tart da modern tatları olarak karşımıza çıkıyor. Bizden tam not alan bu lezzetleri kendi spesiyallerinden kavunlu limonata eşliğinde tercih edebilirsiniz.

Antikacı Dükkanı Gibi Bir Cafe Müzelik

Kış gelse de içinde sıcacık otursak, kahvemizi yudumlarken kitabımızı okusak diyeceğiniz bu mekan Çengelköy‘ün sakin ve huzurlu ortamında sizi bekliyor.

Antikacı Dükkanı Gibi Bir Cafe Müzelik

  • Müzelik Cafe İletişim:
  • Adres: Çengelköy Mahallesi, Kerime Hatun Camii Sokak, No 9/A, Üsküdar, İstanbul
  • Telefon: 0 216 321 8321

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir