Antalya Sarısu Kadınlar Plajında Büyük Yenilikler Var

Antalya Sarısu Kadınlar Plajında Büyük Yenilikler Var

Antalya Sarısu Kadınlar Plajı

Hanımlara özel tesislerden biri de Antalya’da bulunan Sarısu Kadınlar Plajı. Sadece bayanların denize girebileceği, her ayrıntısı tek tek düşünülmüş özel bir mekan.

Yüksekten ve sahilden görülmeyecek şekilde konumlandırılan Sarısu Kadınlar Plajının etrafı ağaçlarla kapatıldığından hanımlara daha güvenli bir ortam sağlanıyor. Hatta denizde de belli bir mesafeden sonra geçiş yasak.

Tesis, kadınlara en iyi hizmeti vermek adına şezlong, şemsiye, duş ve kabin sıkıntısı yaşatmıyor. Yeme içme mekanları, 6 dükkandan oluşan Sarısu çarşısı, çocuk oyun parkı ve mescidin de bulunduğu plaj, bu bakımdan oldukça donanımlı.

Antalya Sarısu Kadınlar Plajı

Kadınların içeriye girdiklerinde kendilerini çiçek bahçesinde hissedecekleri kilit taş sistemli yürüme yollarının yapıldığı tesis, her geçen zamanda kendini yeniliyor.

Yapımı halen sürmekte olan SPA merkezi, hamam, ev yemeği ve el açması hamur işleri yapan yeni mekanlar ve yoğun talep üzerine kum banyosu yapılabilecek özel alanlar bunlardan sadece bir kaçı.

Kadınlar için yine plaj voleybolu, basketbol alanı, jimnastik aletleri, aerobik ve plates yerleri de yapılması amaçlanan mekanda çocuklu hanımlar da unutulmuyor. Kreş projesi de en kısa zamanda hayata geçiyor.

Antalya Sarısu Kadınlar Plajı

Tesiste çalışan cankurtaran, güvenlik görevlisi ve mali işlerden sorumlu olan ekip bayanlardan oluşuyor.

Sabah sekizden akşam yediye kadar bayanlara hizmet veren tesise giriş ise ücretsiz.

Bu plaja gitmekse çok kolay, Antalya Konyaaltı ilçesinde bulunan Sarısu, toplu taşıma araçlarının son durağında…

Yorumlar

“Antalya Sarısu Kadınlar Plajında Büyük Yenilikler Var” için bir cevap

  1. Firdwvs dedi ki:

    Plajımızı eski haline döndürdün. İlla para istiyorsanız bukadar paragöz iseniz girişte kişibaşı 5tl bilet kesersiniz. Ama bizi ve cocuklarımızı güneşten koruyacak sistemi geri getirin. Antalyanın sıcağında o şemsiyeler iş görürmü sizce.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir