Annah Hariri ile Çok Özel Bir Koleksiyon

Annah Hariri ile Çok Özel Bir Koleksiyon

Annah Hariri 2015 Beyaz Abiye Elbise Modeli

Moda evrensel değerlerde, tüm markaların koleksiyonlarında hayat buluyor. Yeşiltopuklar editörleri olarak, ölçülü giyimi benimseyen tüm kadınların rahatlıkla kullanabileceği koleksiyonların hepsini sizlere sunmaya çalışıyoruz.

Annah Hariri 2015 Büzgülü Etek Modeli

Bugün sizlere çok özel bir markayı tanıştıracağız. Annah Hariri modellerindeki zarafet ve ölçülü giyime uygun kalıpları, bizi kendisine hayran bıraktı.

Annah Hariri 2015 Tütü Etek Modeli

İnstagramda tüm dünya kadınlarının ilgi ile takip ettiği Annah Hariri markasını merak edenler, bu yazımızı muhakkak okusun!…

Annah Hariri 2015 Çiçekli Etek Modeli

Annah Hariri markası

2012 yılında bir aile şirketi olarak kurulan marka, modellerindeki tasarım gücü ile çok kısa sürede dünya müslüman kadınlarının ilgi odağı oldu. Şirket Birleşik Arap Emirliklerinde.

Annah Hariri 2015 Uzun Elbise Modeli

Bir çiftin hayallerinin peşinden gittiği bir rüya olarak doğan marka, şimdilerde çok güçlü köklere sahip. Müslümanlığı seçen Annah hanımın kendisine uygun kıyafetler bulamaması da markanın doğuşunda önemli bir etken.

Annah Hariri 2015 Floral Desenli Etek Modeli

Tasarımlardaki modern kalıplar

Ölçülü giyimin ana kuralı, vücut hatlarının belli olmaması ve minimal tasarımlar. Annah Hariri bu düşünceyi hemen hemen tüm modellerinde uygulamakta. Rahat ve ölçülü kıyafetler tüm kadınların ilgi odağı olmakta.

Annah Hariri 2015 Uzun Etek Modelleri

İster günlük şıklığınızda, ister özel gün ve gecelerde size birbirinden şık tasarımlar sunmakta. Kumaşlardaki desenler ve kalite, modellerin ön planda olmasına büyük etki yapıyor.

Annah Hariri 2015 Pardesü Modeli

Etek ve elbise modellerindeki zarafet

Tesettürlü kadınlar için etekleri ve elbiseleri her zaman ilk kıyafet olarak öneriyoruz. Tabi etek ve elbiselerde ölçü rahat kalıplardan olmalı. Annah Hariri markasının modellerindeki şıklık ve rahatlık, bütün kadınların stil ihtiyaçlarına cevap verecek türden.

Annah Hariri 2015 Payetli Abiye Elbise Modeli

Sizler de bu çok özel markanın modellerini muhakkak inceleyin. Ayrıca online alışveriş sitelerinden tüm dünyaya gönderim yapıldığını da söylemeyi unutmayalım.

Annah Hariri 2015 Tesettür Giyim

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir