Ankara’da İftar Mekanı: Bursa Evi

Ankara’da İftar Mekanı: Bursa Evi

Ankara’da İftar Mekanı Bursa Evi

Ramazan ayı ile birlikte iftar programları da gündemimizin en önemli konusu. Her zaman bilindik mekanlar yerine, tarihi ve otanik havası olan mekanlar Ramazan’da daha çok tercih ediliyor.

İşte Ankara’da böyle bir iftar mekanı arıyorum diyorsanız tarihi Ankara kalesi içinde panoramik şehir manzarası eşliğinde Bursa Evi’nde iftarınızı açabilirsiniz.

Ankara’da İftar Mekanı Bursa Evi

Ankara’da yeni bir buluşma mekanı olarak hizmet veren Bursa Evi, bir yandan Bursa’nın kültürel yapısıyla özdeşleşen mutfağından menüler sunarken, bir yandan da özgün tatları ile misafirleirne özel lezzettler sunuyor. Meşhur Bursa döneri, kemalpaşa tatlısı, kestane şekeri ve özellikle farklı lezzetlerdeki şerbetleri tavsiye edeceğimiz tatlar arasında.

Ankara’da İftar Mekanı Bursa Evi

Bursa Evi içinde birçok toplantı salonu ve özel yemek odaları mevcut. Yıldırım Beyazıd toplantı salonu, Osman Gazi ve Orhan Gazi salonları olarak adlandırılan ve bu salonlara ilave farklı konseptteki salonları ile aile ve iş toplantılarınız ya da arkadaş davetlerinizde misafirlerinizi otantik eserler eşliğinde ağırlayabileceğiniz harika mekanlarla size hizmet veriyor.

Ankara’da İftar Mekanı Bursa Evi

Ayrıca 100 kişilik Yıldırım Beyazıd toplantı ve seminer salonu konferans ve organizasyon arayışında olan herkese hizmet verebilecek şekilde sizleri bekliyor. Bursa Evi, Bursa kökenlilerin değil Ankara Kalesini ziyarete gelen herkesin buluşma noktası.

Mekandan içeri girildiği andan itibaren, her adımızda her odasında Bursa fotoğrafları ile Sultanların başkentini anlatan tablolar, çiniler sizi o anın mistik havasına götürecek. Ankara’da Ramazan programlarımız için önerdiğimiz Bursa Evi, sürekli uğrak yeriniz olacak. Bizden söylemesi…

Bursa Evi İskender Restaurant
Adres: Ankara Kalesi Kale Mahallesi No:8 Altındağ/Ankara
Tel: 0(312) 312 26 16

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir