Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Anında İnce ve Uzun Görünmenin Yolları

Anında İnce ve Uzun Görünmenin Yolları

Anında İnce ve Uzun Görünmenin Yolları

İnce Görünmek İçin Nasıl Giyinmeli?

En iyi markaları alıyorum, bana en yakışan kıyafetleri giyiyorum ama bir türlü istediğim görüntüyü elde edemiyorum diyen kadınların sayısı oldukça fazla. Asıl istediğim ince ve uzun görünmek ama bir türlü başaramıyorum diyorsanız, anında ince ve uzun görünmenin ipuçlarını, bugün sizlerle paylaşacağız. Asla unutmamanız gereken bu kuralları aklınızın bir köşesine muhakkak yazın.

Şifon ve ince kumaşlar

Uçuş uçuş elbiseler ve eteklerde seçtiğiniz kumaş türüne dikkat edin. Kalın ve kabarık etekler boyunuz kısa ise, sizi olduğunuzdan daha kısa ve kilolu gösterir. Ama ince ve şifon kumaşlardan yapılan bedeninize yapışmayarak salaş bir görüntü veren bol ve dökümlü kıyafetler, sizi daha zayıf ve uzun gösterir.

Anında İnce ve Uzun Görünmenin Yolları

Elbise giyin!

Etek ve gömlek ikilisi bedeninizdeki görüntüyü böler. Ama uzun elbiseler tek parça görüntüsü vereceğinden, sizi daha uzun ve ince gösterecek. Elbise tercihleriniz de, muhakkak vücut yapınızla uyumlu olmalı.

Anında İnce ve Uzun Görünmenin Yolları

Boyuna çizgili kıyafetler

Kıyafetlerde çizgilerin önemini birçok yazımızda dile getirdik. Anında uzun bir görüntü elde etmek istiyorsanız boyuna çizgili kıyafetleri tercih edebilirsiniz. Bu desen sizi olduğunuzdan daha ince gösterir.

Anında İnce ve Uzun Görünmenin Yolları

Çantalara dikkat

Kıyafetlerinizde çanta ve aksesuarların etkisini asla küçümsemeyin. Büyük çantalar sizi olduğunuzdan daha uzun gösterir.

Dar kıyafetlerden uzak durun

Ölçülü giyimi tercih eden tüm kadınların kıyafetlerindeki en önemli kuralı asla dar kıyafetleri tercih etmemeleri olmalı. Dar kıyafetler vücut hatlarınıza ortaya çıkaracağı gibi sizi daha kısa ve basık gösterir.

Anında İnce ve Uzun Görünmenin Yolları

Ten rengi ayakkabı giyin

Hiç dikkat ettiniz mi, tüm kısa boylu kadınların ayağında ten rengi stilettolar var. Hatta bu ayakkabıyı tüm kombinlerinde tercih ediyorlar. Ten rengi ayakkabılar her kombinle uyum sağladığı gibi, sizi olduğunuzdan daha uzun gösterir.

Uzun kolyeler takın

Aksesuarlar kıyafetlerimizin adeta odak noktası. Kombinlerin en önemli parçası olan aksesuarların önemi çok büyük. Uzun kolyeler de sizin daha zayıf ve uzun görünmenizde etkili olacak.

Anında İnce ve Uzun Görünmenin Yolları

Pantolon ve ayakkabınız aynı renk olsun

Tunik tercihlerinde genellikle alt grup olarak pantolonları tercih ederiz. Alt grup kombinlerinizde asla renk kırılmasına izin vermeyin. Bu sebeple siyah pantolın giymişseniz, siyah ayakkabılar tercih edin.

Kombinde renk dengesine dikkat

Kombininizde tek renkli bir kıyafet tercih etmişseniz, ikinci kontrast rengi muhakkak aksesuarlarınızda kullanın. Bu şekilde tek parça renk dengesini sağlayabilirsiniz.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *