Et Mekan Steakhouse’da İftar Sofraları Bir Başka

Et Mekan Steakhouse’da İftar Sofraları Bir Başka

İstanbul İftar Mekanları Et Mekan Steakhouse

Et Mekan Steakhouse’da İftar Vakti

En lezzetli yemeklerin yeneceği, pide kokusuna olan özlemin giderileceği 11 ayın sultanı Ramazan ayı için Et Mekan Steakhouse leziz iftar menüsü ile konuklarını ağırlıyor…

YesilTopuklar.com olarak, aileniz ve dostlarınızla birlikte Ramazan’ın en güzel tatlarını deneyeceğiniz “en güzel iftar nerede yapılır?” sorusunu soranlara İstanbul’un en iyi iftar mekanlarını  özenle seçmeye devam ediyoruz. Lezzetli etler, iftariyelikler, başarılı bir sunum, keyifli sohbetler, lezzetli yemekler ve Küçük Çamlıca’nın yeşil atmosferi Et Mekan Steakhouse’da sizi bekliyor.

İstanbul İftar Mekanları Et Mekan Steakhouse

Alagöz ailesinin işletmeciliğinde, lezzetle kaliteyi bir arada bulunduran Et Mekan Steakhouse, steak etlerinin kalitesi konusunda kesin güvence verirken, ailenizle huzur dolu bir iftar yemeği yemenizi de garanti ediyor. Şehrin gürültüsünden uzak ama bir okadar da şehrin içinde bulunan mekan steak et severlerin gönlünde taht kurmaya hazır.

Mekan öylesine doğal güzellikler için de ki restaurant bölümünün içinden yükselen ağaçlar ilk bakışta bizleri şaşırtmaya yetti.  Doğa dostu Et Mekan Steakhouse için özel bir tasarım geliştiren mimarlar, ağaçlara zarar vermeden doğallığı bozmamayı ve kusursuz bir atmosfer oluşturmayı başarmış.

İstanbul İftar Mekanları Et Mekan Steakhouse

Et Mekan Steakhouse, “her daim kalite, her daim lezzet” mottosuyla, Ramazan ayına özel iftar ve sahur lezzetleri ile de konuklarını eksiksiz bir şekilde memnun etmeyi hedefliyor. Siz ve sevdikleriniz için lezzetli olduğu kadar, hafif steak etler ve doğal sahur ürünleri Ramazan ayı boyunca özel menü seçenekleri ile sizlerle.

İstanbul İftar Mekanları Et Mekan Steakhouse

Ramazan ayına özel menülerinin içeriği konusunda da zengin bir seçenek sunan mekanın sahur ve iftar mönüleri şu şekilde;

İstanbul İftar Mekanları Et Mekan Steakhouse

Et Mekan Steakhouse İftar Mönüsü:

Günün çorbası ile başlayan mönü, füme tabağı, tulum peynirli salata, içerisinde hurma, kayısı, çeri domatesi, peynir çeşitleri, bal ve zeytin çeşitleri bulunan iftariyelik tabak ile devam ederken hemen ardından ara sıcak paçanga böreği geliyor. İçerisinde dana lokum, antrikot, sucuk, köfte, pirzola bulunan beş çeşit et tabağı ise iftar mönüsünün zirvesinde yer alıyor.

Lezzet konusunda size her türlü yardımı sağlayan güler yüzlü garsonlar, Gaziantep’ den günlük gelen İmam Çağdaş havuç dilimi baklava ile iftar mönünüzü taçlandırıyor.

Kişi başı: 65 TL

İstanbul İftar Mekanları Et Mekan Steakhouse

Et Mekan Steakhouse Sahur Mönüsü:

Sahur tabağı başlığı altında içinde, bal, reçel, köy tereyağı, salam, sucuk, peynir çeşitleri (kaşar, beyaz, burgu, tulum, dil) siyah ve yeşil zeytin bulunan tabağın yanında damak tadınıza göre size özel yaptırdığınız omlet çeşidini de ücretsiz olarak hazırlatabilirsiniz. Sınırsız çay seçeneği de bulunan sahur mönüsünün kişi başı fiyatı ise 35 TL olarak belirlenmiş.

Kişi başı: 30 TL

Et Mekan Steakhouse, Ramazan ayına özel fırsatlar ile misafirlerini bekliyor. Vale hizmeti de veren mekan da otopark sıkıntısı çekmemeniz sizler için gecenin geç saatlerine kadar kolaylık sağlıyor.

İstanbul İftar Mekanları Et Mekan Steakhouse

Şehrin gürültüsünden uzak ama bir okadar da şehrin içinde, modern dekorasyonu ile etkileyici bir sentez sunan Et Mekan Steakhouse, Ramazan ayında da, özel lezzetlerle bezenmiş iftar sofrası ve keyifli bir sohbet için konuklarını bekliyor.

Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için telefon: 0216 326 16 36

Et Mekan Steakhouse İletişim:

Adres: Libadiye Cad. Küçük Çamlıca Mah. Moda Sok. No:2 – Üsküdar / İstanbul
Tel: 0216 326 16 36

www.etmekan.com
Facebook / Instagram

İstanbul İftar Mekanları Et Mekan Steakhouse

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir