Anadolu Lezzeti Klasikleri, Hacıbaşar Kebap & Baklava

Anadolu Lezzeti Klasikleri, Hacıbaşar Kebap & Baklava

Hacıbaşar Kebap Baklava

Toplumsal bütünlüğümüzün sağlanmasının önemli olduğu son yıllarda, kültürümüzün eşsiz lezzetleri çatısı altında siz takipçilerimizi yeni bir Anadolu lezzet mekanı ile buluşturuyoruz. Anadolu’nun eşsiz lezzetlerini acısı-tatlısıyla birlikte sunan Hacıbaşar, İstanbul’un çeşitli semtlerinde kaliteli vizyonu ile boy gösteriyor.

Hacıbaşar Kebap Baklava

1955 yılında Başar kardeşler olarak, çocuk denecek yaşlarda Yayla Kebap Evi adında başlanan küçük kebapçı dükkanında çok kısa sürede lezzet ve kalitesiyle nam yapan restaurant, öyleki şehrin bütün devlet erkânını ağırlamaya başlamış ve yurt dışından gelen misafirlerin dahi uğrak yeri olmuştur.

Hacıbaşar Kebap Baklava

40 yılı aşkın bir süreden sonra ilk şubesini İstanbul Kozyatağı’nda Hacıbaşar Kebap & Baklava ismi ile açan Başar kardeşler, geniş vizyon ve misyon anlayışı ile bugün Erenköy, Acıbadem, Göztepe ve Ataşehir şubeleri ile misafirlerine hizmete devam etmektedir.

Hacıbaşar Kebap Baklava

Uzun yılların vermiş olduğu tecrübe, Hacıbaşar’ın lezzetlerinde de kendisini göstermiş. Serpme kahvaltıdan kebaplara, pidelere hatta içli köftelere kadar Anadolu’nun hemen hemen bütün ana lezzetlerini üst düzey bir lezzet anlayışı ile sunan Hacıbaşar Kebap & Baklavada siz ve aileniz ile güzel bir akşam yemeği yiyip, gelecek nesillere Anadolu geçmişini ve lezzetini anlatabilirsiniz.

Hacıbaşar Kebap Baklava

Düğün, sünnet, nişan, mevlüt, toplu davet, cenaze yemekleri, piknik ve bütün organizasyonlarınız için dilediğiniz yerde, kalite standartlarına uygun üretim ve hizmet de veren Hacıbaşar Kebap & Baklava keyfinizi ve midenizi her anlamda memnun etmeyi başarıyor.

Anadolu lezzetlerine düşkünseniz güzel bir serpme kahvaltı veya gerçek Anadolu baharatlarının kokusu tatmak istiyorsanız Hacıbaşar Kebap & Baklava bu adresin odak noktası. Bu lezzetleri tatmak, her ne kadar biraz pahalı olsa da karşılığını sonuna kadar alacağınızdan şüpheniz olmasın. Vale hizmeti de sunan Hacıbaşar Kebap & Baklava’ da otopark sorunu yaşamıyacağınızdan kafanız rahat bir şekilde bütün lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.

Hacıbaşar Kebap Baklava

İletişim :

Adres (Kozyatağı): Bayar Cd. Yeni Yol Sk. No:9/1 Kozyatağı-İstanbul
Tel (Kozyatağı): 0216 410 54 54

Adres (Erenköy): Şemsettin Günaltay Cd. No:143/1 Erenköy-İstanbul
Tel (Erenköy): 0216 360 96 97

Adres (Acıbadem): Acıbadem Cad. No: 67/A Acıbadem-İstanbul
Tel (Acıbadem): 0216 545 20 40

Adres (Göztepe): Tütüncü Mehmet Efendi Cd. No:48 Göztepe-İstanbul
Tel (Göztepe): 0216 360 70 37

Adres (Ataşehir): Vedat Günyol cad. No:24 Yolbulan Plaza Ataşehir-İstanbul
Tel (Ataşehir): 0216 575 19 55

Yorumlar

“Anadolu Lezzeti Klasikleri, Hacıbaşar Kebap & Baklava” için bir cevap

  1. […] yemeklerin kaliteli ve lezzetli adreslerinden biri olan Hacıbaşar Kebap & Baklava Bağdat Caddesi şubesi ile sevenlerini ağırlıyor. Anadolu lezzetlerini katkısız ve en doğal […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir