Alvina 2016 Abiye Elbise Modelleri

Alvina 2016 Abiye Elbise Modelleri

Alvina Abiye Elbise Modelleri 2016

Bahar ve kış sezonunda kullanabileceğiniz, sizleri davetlerin şıkları arasına sokacak tesettür abiye tasarımlarını, Alvina markasının koleksiyonundaki parçalarla sunuyoruz.

Düğünden nişana her özel davete uyum sağlayacak tasarımlar sade zemin üzerindeki detaylarıyla şıklığa bürünüyor. Güçlü bir stil oluşturmanıza yardımcı olacak tesettür abiye elbise ve takım modelleri her zevke ve bütçeye göre markanın koleksiyonunda yer alıyor. İşte sizler için seçtiğimiz Alvina koleksiyonundan abiye elbise modelleri

Alvina Abiye Elbise Modelleri 2016

Payetle Gelen Işıltı

Payet ışıltısı doreyle bir araya geldiğinde elbiselerde detay olarak kullanılmış olsa bile anında şık bir hava oluşturuyor. Bel ve kol detaylarında işlenen dore payet, özellikle siyah ve kırmızı zemin üzerinde gösterişini ortaya koyuyor. Kapalı mekân davetlerinde bu ihtişamı daim ettirecek modellere, üçüncü bir renk eklemeden kullanmanız güçlü stili en doğru şekilde yansıtmanıza olanak sağlayacaktır. Bunun dışında kullanacağınız her aksesuarı mat olarak seçmenizde, dikkatleri tek bir noktada, elbisenizde ve ayrıntılarındaki ışıltılarda toplayacaktır. Bu da stil olarak doğru bir duruşu sergileyecek.

Alvina Abiye Elbise Modelleri 2016

Abiyede Kadife Damgası

Kıyafetten aksesuara her detayda kullanılan kadife, yeni sezonda tunik ve elbiselerde baştan aşağı boy gösteriyor. Son döneme gösteriş katan bu doku, sade tasarımlarla hayat buluyor. Fazla ayrıntıyı kaldırmayan kadife elbiseler, zarif aksesuarla şıklığını koruyor. Siyahla bir araya gelen kadifenin zarafetine, bordo ve zümrüt yeşili olarak alternatif sunulmuş tasarımlar eşlik ediyor. sonbahar ve kış aylarına uyum sağlayacak kadife, doğru kombinlendiğinde davetin güçlü stile sahip kadınlarından yapacaktır.

Alvina Abiye Elbise Modelleri 2016

Ayrıntılara Gizlenen İşlemeler

Koleksiyondaki kadife hâkimiyeti hız kesmiyor. Farklı tasarımlar ve farklı renklerle boy gösteren bu doku, ayrıntılarla hareket kazanıyor. Tasarımların sırt kısmına işlenmiş payet detayları, çekici renkleriyle de beğeni topluyor.

Alvina Abiye Elbise Modelleri 2016

Takım Görünümlü Abiyeler

Etek – ceket, etek – bluz görünümü veren elbise tasarımları siyah zemin üzerine koyu ve sıcak renk tonlarıyla işleniyor. Desenlerle hareket kazanan abiye tasarımları casual bir şıklık sunuyor. Birçok vücut tipine uyum sağlayacak bu model, zarif duruşuyla özel günlerinize eşlik edecek şık tasarımlar arasında bulunuyor.

Alvina Abiye Elbise Modelleri 2016

Kabarık Tül Etekler

Desen ve ışıltılı işlemelerle buluşan tülden tasarlanmış kabarık eteklere sahip modellere eşlik eden ışıltılı elbiseler, özel günlerinizde en özel stili yansıtacak parçalar arasında yer alıyor. Koleksiyonda kendine ayrı bir yer edinen bu elbise tasarımları, şık ve elegan havaya bürünüyor. En özel günlerinizde en özeller arasına sokacak bu tasarım, koleksiyondaki en dikkat çeken tasarım oluyor.

Yazı: Büşra Karagöz

Alvina Abiye Elbise Modelleri 2016

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir