Sezonun Önde Giden Trendi: Kadife Furyası

Sezonun Önde Giden Trendi: Kadife Furyası

Kayra 2016 Kadife Elbise Modelleri

Kadife gibi bir cilde sahip olmayı kim istemez? Peki bu kadife etkisini gardıroplara taşımaya ne dersiniz?

Moda geçer, stil kalır” felsefesinin en güzel parçalarından olan kadife, deyim yerinde ise son yıllarda esip gürlüyor. Elbiseler ve ceketler ile başlayan bu moda pantolonlar, bluzlar, çantalar, ayakkabılar ve aksesuarlar ile devam ediyor.

Öyle ki kadife bootiler bu kışa damgasını vuruyor. Sadece hazır giyim sektöründe değil ev tekstilinde de kadife furyası esiyor.

Armine 2016 Kadife Giyim Modelleri

Kadife yapısı gereği daha feminen, tok ve ciddi bir havaya sahip olduğu için onu giydiğiniz anda üzerinizde farklı bir hava hissedebilirsiniz.

Kadifeyi taşımak ve kendine yakıştırmak gerçek anlamda bir sanattır. Bu sanat sadece giyimde değil aksesuarlarda bile kendini gösterir.

Kadifeyi kaliteli, dinamik ve güçlü parçalar ile tamamlamalısınız. İsterseniz baştan aşağı kadifeye bürünebilir, süet, deri veya krep kumaşlardan yardım alabilirsiniz.

Setrms 2016 Kadife Elbise Modelleri

Sezonun en gözde renkleri olan bordo, koyu yeşil, lacivert ve antrasit markaların kadife koleksiyonlarında karşımıza çıkıyor. Kadifeyi giyimde kullanmaya çekiniyorsanız -ki hiç çekinmeyin- aksesuar kullanarak başlayabilirsiniz.

Yerli tasarımcılarımızdan el dikimi harika kadife clutch’ları olan Mim&Ra markasına bakabilirsiniz. Manu Atelier’deki kadife sırt çantalarına da mutlaka göz atın.

Zara Kadife Bluz ve Ceket Modelleri

Giyinmeyi, kaliteli giyinmeyi seviyorsanız ve zamansız parçalardan hoşlanıyorsanız kadifelere yönelmelisiniz. İster gece ister gündüz hiç farketmez her zevke uygun modeller, markalarda mevcut.

Zara, İpekyol, H&M, Gülsüm Elkhatroushi, Kayra gibi ulaşılabilir markalarda ya da Balmain, Dolce&Gabbana, Saint Lauren gibi dünya markalarında sezonun en gözde kadifelerini bulabilirsiniz.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir