Alvina 2014-2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Alvina 2014-2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Alvina 2014-2015 Sonbahar Kış Tesettür Elbise Modeli

Tesettür giyim markaları arasında, kadınların ilgi ile takip ettiği firmalardan birisi de Alvina. Modelleri ve tasarımları ile kendi çizgisinde her zaman iddialı olan Alvina, 2014 2015 Sonbahar Kış koleksiyonu ile bizden tam not aldı. Yeni sezonda markaların koleksiyonlarını son hız, sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Alvina yeni sezon koleksiyonuna, birlikte bakmaya ne dersiniz? Baştan belirtelim tüm ürünleri Alvina online satış sitesinden alabilirsiniz.

Alvina 2014-2015 Sonbahar Kış Tesettür Giyim Modelleri

Tesettürlü kadınlar için şıklık kadar, modellerin tasarım gücü ve kalitesi de önemli. Özellikle stil sahibi kadınlar, gardroplarında büyük özen gösteririr.

Alvina 2014-2015 Sonbahar Kış Elbise Modelleri

Alvina Giyim yeni sezon koleksiyonunda, stil sahibi modern ve şehirli kadınların dolaplarında yer bulacak farklı birçok modele rastlıyoruz. Stilinizi belirleyin, ne istediğinizi iyi bilin. Geri kalanı sadece zevkinize ve seçimlerinize kalıyor.

Alvina 2014-2015 Sonbahar Kış Uzun Yelek Modelleri

Alvina Giyim 2014 2015 Sonbahar Kış koleksiyonunda farklı birçok model dikkatimizi çekiyor. Son yıllarda tesettürlü kadınların favori kıyafeti olan yelekler, çok özel renk ve modellerde Alvina modellerinde karşımıza çıkıyor.

Alvina 2014-2015 Sonbahar Kış Tunik Modelleri

Bununla birlikte günlük şık tunikler özel detaylarla beğendiğimiz parçalar arasında. Tesettürlü kadınların kıyafetlerinde önemli bir yere sahip olan tunikler, Alvina tasarımlarında sezon trendlerini ve renklerini fazlasıyla yansıtmakta.

Alvina 2014-2015 Sonbahar Kış Kap Modelleri

Soğuk kış günlerinde bazen ne giyeceğimizi şaşırıyoruz. Hem soğuklardan korunmak hem de şık görünmek bizler için çok önemli. Alvina pardesü, kap ve kaban modelleri kışın soğuğuna inat, size fazlasıyla enerji vereceğe benziyor.

Alvina 2014-2015 Sonbahar Kış Abiye Elbise Modelleri

Alvina abiye elbise modelleri de özel günlerinizde muhakkak bakacağınız modeller arasında olsun. Biz Alvina yeni sezon modellerini çok sevdik. Sizlerin stiline hitap eden farklı birçok modeli siz de eminiz beğeneceksiniz.

1 Yorum Bulunuyor

  • derya
    2015-07-01 | Permalink |

    Fiyatlarını göremiyorum görme imkanım varmı

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *