Alkolsüz Restaurantlar Arasında Kusursuz Bir Mekan Ada Tesisleri

Alkolsüz Restaurantlar Arasında Kusursuz Bir Mekan Ada Tesisleri

Hizmetin ve huzurun adresi, Ada Tesisleri…

Huzurlu ve keyifli zaman geçirmeniz için manzara açık… Karşınızda adalar, güneşin batışı ve doğanın renkleri ayrı bir güzellikte… Bu eşsiz manzara karşısında dilerseniz çayınızı yudumlayın, dilerseniz Ada Restaurant’ın leziz yemeklerini tadın veya dilerseniz havuzda eğlenebilir, fitness salonunda spor yapabilirsiniz. Ada Tesisleri’nde gelin bu güzelliklerin tadını çıkarın. Düğün, nişan, konferans, iş yemekleri, özel toplantılar…

ADA TESİSLERİ, Yetenekli Aşçıları ile Eşsiz Lezzetleri Sunuyor !

Ada Restaurant’ın yetenekli aşçıları eşsiz lezzetteki yemeklerini size özel olarak hazırlıyorlar. Ada Tesisleri, modern dekorasyonu ve fonksiyonel servis anlayışı ile müşterilerine huzur veriyor. Geleneksel Türk mutfağı başta olmak üzere, İtalyan, Alman, Fransız, Rus ve Çin mutfaklarından da lezzetler sunan Ada Restaurant, bu lezzetleri paylaşmak için sizleri bekliyor.

İnsanların beklentileri her geçen gün farklılaşıyor ve değişiyor hiç şüphesiz. Sadece yemek yenilen mekânlar yanında her tür ihtiyaca cevap veren ve sosyal içeriğe sahip işletmeler de epeyce revaçta İstanbul’da.

Bunlardan birisi de yedi yıldır hizmet veren ve Pendik’te bulunan Ada Tesisleri. Her şey bir yana, bir kere manzara harika. Önünüzde uzanan İstanbul’un adaları gündüz bir başka, gece bir başka güzellik sergiliyor. Yediğiniz yemeğe, içtiğiniz çaya eşlik ederek keyifli anların şahidi oluyor.

Altı kattan oluşan Ada Tesisleri, komple bir tesis olarak tasarlanmış. Tesislerin yönetim kurulu başkanı Mehmet Emin Karataş, her katı bin m²’den oluşan mekanın konferans salonları, özel toplantı odaları ve teras kafesi ile Anadolu yakasının nadir yerlerinden birisi olduğunu belirtiyor. “Burası Marmara Denizi’ni en iyi gören yerlerden birisi. Daha çok toplu organizasyonlar için tasarladığımız bir yer. Her yıl 500 kadar düğün yapıyoruz tesisimizde ve aynı anda dört düğün yapacak kapasitemiz var.” diyor. Toplu yemek organizasyonlarıyla da ön plana çıkan Ada Tesisleri, düğün ve nişan için bir havuz başına da sahip. Tabii havuz aynı zamanda bayanların yüzme ihtiyacını da gideren bir işlev de görüyor. Akşam 18.00’den sonra erkekler için kullanıma açılan havuz, üzeri açılır kapanır bir mekanizma ile güneş gören bir sisteme sahip. 150-250 ve 400 kişi kapasiteli salonları bulunan kişilik salonlar var. Düğün yemeklerinin 7 farklı menüsü bütçenize göre 28-47 TL arasında değişiyor.

Ada Tesisleri’nin en üst katında bulunan restoran ise 200 kişi kapasitesine sahip ve denizi ayaklarınızın altına seren bir konumda. İşletme Müdürü Erdoğan Çiftçi, kırmızı ve beyaz et ağırlıklı skalada 85 farklı yemeği müşterilerine sunduklarını belirtiyor. Mekan her ne kadar toplu organizasyonlar için tasarlansa da alakart servisi de mevcut. Özellikle en üst kattaki teras bu iş için biçilmiş bir kaftan. Önünüzdeki adalara bakarak keyifle hazırlanan yemekleri yiyebilirsiniz. Özellikle de pazar günü 110 çeşitten oluşan brunch keyfinin tadına doyum olmuyor. Sabah 09.00’da başlayan brunch öğlen 14.00’e kadar devam ediyor. Ayrıca her sabah yirmi çeşitten oluşan 15 TL’lik kahvaltı tabağı ile güne iyi bir başlangıç yapabilirsiniz. Bunun yanında tattığım karışık ızgaranın lezzeti de tam yerinde idi. Etlerin hem tazeliği hem pişme derecesi gayet kıvamında olmuş. Susurluk danası ve Karaman koyunu kullanan Ada Tesisleri’nin alakart müşteri çekmesi gerek. Bu menü ile bu mümkün ama çeşitlerinin de artması lazım.

Otopark sorunu olmayan, mescidi bulunan mekânın en güzel yeri terası. Tabii hafta sonuna denk gelmemek en iyisi, çünkü genelde düğün-nişan olduğu için biraz kalabalık, rahatsız olabilirsiniz.

Ada Tesisleri
Batı Mah. Çiğdem Sok. No: 20 Pendik-İstanbul
www.adatesisleri.com

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir