Yeşiltopuklar Online Alışveriş ve Tesettür Giyim

Alkolsüz Mekanlar: Bread’s

Alkolsüz Mekanlar: Bread’s

Bread’s ile Hayatı Dengele!


Mutluluk, güç, konsantrasyon, güçlü bağışıklık sistemi, enerji, zeka, kilo kontrolü…

Bread’s lezzetleriyle gerekli vitamin, protein, sağlıklı karbonhidratları alırsan bunların hepsine dengeli bir şekilde sahip olabilirsin. Peki ya biri eksik olursa?

Bread’s Şubeleri

ALTUNİZADE
Altunizade Mah. Kısıklı Caddesi No:27-A/1 Altunizade-Üsküdar
altunizade@breads.com.tr

ARNAVUTKÖY
Arnavutköy Mah. Bebek Caddesi No: 68/A Arnavutköy-Beşiktaş
arnavutkoy@breads.com.tr
ATAKÖY
Ataköy 5.Kısım Güney Çarşısı Nergis Sok.No:27 Ataköy-Bakırköy
atakoy@breads.com.tr

ATAŞEHİR
Atatürk Mah. Sedef Caddesi Ata 2/4 No:34 Ataşehir
atasehir@breads.com.tr
BAHÇELİEVLER
İzzettin Çalışlar Caddesi No:53/1 Bahçelievler
bahcelievler@breads.com.tr

BALMUMCU
Barbaros Bulvarı No:70/2 Balmumcu-Beşiktaş
balmumcu@breads.com.tr
BEYLİKDÜZÜ
Cumhuriyet Mah. Cumhuriyet Cad.İmamoğlu1 Sitesi No:7 Beylikdüzü
beylikduzu@breads.com.tr

CADDEBOSTAN
Caddebostan Mah. Haldun Taner Sok. Güneysu Apt. No:12 Caddebostan-Kadıköy
caddebostan@breads.com.tr
CİHANGİR
Cihangir Mah.Soğancı Sok.No:10 C Cihangir-Beyoğlu
beyoglu@breads.com.tr

ÇEKMEKÖY
Mimar Sinan Mah. Mimar Sinan Cad.156A/2 Çekmeköy
cekmekoy@breads.com.tr
ELTES GOLD DUDULLU
Eltes Gold Residence Madenler Mah.Sarıgazi Yolu 35/21 P.K:34775 Y.Dudullu-Ümraniye
dudullu@breads.com.tr

GÖKTÜRK
Merkez Mah. İstanbul Cad. No:38/2 Göktürk-Eyüp
gokturk@breads.com.tr
GÖZTEPE
Tütüncü Mehmet Efendi Cad.Kısakürek Apt:24 No:2-3 Göztepe-Kadıköy
goztepe@breads.com.tr

KADIKÖY
Caferağa Mah.Bahariye Cad.No:78/A Kadıköy
kadikoy@breads.com.tr
KARTAL
Cumhuriyet Caddesi No:1 Kartal
kartal@breads.com.tr

KAVACIK
Rüzgarlı Bahçe Mah. Cumhuriyet Cad. Acarlar İş Merkezi C Blok Zemin Kat 15/16 No:10 Kavacık-Beykoz
kavacik@breads.com.tr
KIZILTOPRAK
Zühtüpaşa Mah. Recep Peker Cad.38/D/2 Kızıltoprak-Kadıköy
kiziltoprak@breads.com.tr

LEVENT
Büyükdere Cad.Eczacı Ali Kaya Sok.No:4 Pol Center Kapı No:35 Levent-Beşiktaş
levent@breads.com.tr
MALTEPE
Bağlarbaşı Mah. Bağdat Cad. No:160 Maltepe
maltepe@breads.com.tr

MECİDİYEKÖY
2.Taş Ocağı Cad. Altan Erbulak Sok.No:2/A Mecidiyeköy-Şişli
mecidiyekoy@breads.com.tr
PENDİK
Batı Mahallesi Sahil Yolu Marina Türk B Blok No:9 Pendik
pendik@breads.com.tr

SAHRAYICEDİD
Fahrettin Kerim Gökay Cad.Yelkenli Değirmen Sok.No:1/A Sahrayı Cedid-Kadıköy
sahrayicedid@breads.com.tr
ZEYTİNBURNU
Topkapı Merkez Efendi Mah. Mevlana Caddesi Kiptaş Merkezevleri B-1 Blok No:94-A/C Zeytinburnu
zeytinburnu@breads.com.tr

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *