Alkolsüz Balık Restaurantı: Takanik Balık

Alkolsüz Balık Restaurantı: Takanik Balık

Alkolsüz Balık Restaurantı Arayanlara “Takanik Balık”

Takanik balık hizmete 1998 yılında küçük teknesiyle Yeniköy limanında başladı…

Lezzeti ve uygun fiyatlarıyla kısa zamanda müşteri kitlesini genişleten Takanik, daha büyük bir tekne ve salaş konseptiyle müşteri kapasitesini genişletti. Oluşturduğu bu yeni yüzer tekne konsepti çok başarılı oldu. Lezzetine doyum olmayan salataları ve balıkları çok kısa zaman içerisinde Takanik’in ününü bütün İstanbul’a duyurdu.

Takanik balık yüzer tekneden sonra ise karaya çıktı, Yeniköy’ün en güzel yerinde iskele sokağında aynı konsepti ve daha geniş bir menü yelpazesiyle müşterilerinin memnuniyetini devam ettirdi. Müşterilerinden gelen yoğun istek üzerine boğazın bir diğer incisi Arnavutköy’de 2008 sekiz yılında ikinci şubesini açtı. Kısa surede Arnavutköy’ün en sevilen mekanlarından olma başarısını gösteren Takanik Arnavutköy’den sonrada üçüncü şubesini de yine Yeniköy’de açtı Yeniköy’deki yoğun talebi karşılamak için açılan üçüncü şubede kısa sürede müşterilerinden çok güzel tepkiler aldı. Takanik sizlere daha iyi hizmet verebilmek için her geçen gün daha çok çalışmaya ve lezzetini arttırmaya devam ediyor.

Balık ürünlerimiz her gün taze olarak balık halinden alınıp, siz değerli müşterilerimize eşsiz tatlar katılarak servis edilmektedir. Eğer siz hala Takanik’in tadına doyum olmayan lezzetleriyle tanışmadıysanız, müşteri memnuniyetinin tek amaç olduğu, Takanik Balık lokantalarına geldiğinize sizi asla pişman etmeyecek ve ağırlama ile karşılaşacanızdan hiç şüpheniz olmasın.

Takanik PARK
Adres: Köybaşı Caddesi No:155 Yeniköy-İstanbul
Telefon: 0212 299 56 56 – 0212 299 95 37

Takanik İSKELE
Adres: Köybaşı Caddesi, İskele Sokak No:3 Yeniköy-İstanbul
Telefon: 0212 299 82 33 – 0212 299 82 65

Takanik ARNAVUTKÖY
Adres: Birinci Cadde No. 87
Telefon: 0212 263 83 46 – 0212 263 83 47

Yorumlar

“Alkolsüz Balık Restaurantı: Takanik Balık” için bir cevap

  1. yasemin gndz dedi ki:

    arnavutköyde ki adem baba da içkisiz ve bizim surekli tercih ettiğimiz bir yer.balıkları,midyesi,kalamarı enfes.mmm:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir