Alışveriş Sitemizin En Sevilen Ürünleri

Alışveriş Sitemizin En Sevilen Ürünleri

Tesettür Elbise Modelleri 2016

Elbise: Puane – Satın Al

Trend ajanlığı yapan ekibimiz alışveriş sitemizde birbirinden harika ürünlere yer veriyor. Yüzlerce özel parçalardan sizlerin de en sevdikleri yazımızda!

Rahat siluetler canlı renkler, 2016 İlkbahar – Yaz sezonunun en dikkat çekici stilleri. Elbiselerden eteklere, çantadan ayakkabıya aradığınız her parçada, mevsimin dinamik görüntüsünü, minimalist ruhunu bulabilirsiniz. Yumuşacık, dökümlü, incecik kumaşlarla tasarlanan tasarımlar yazın sıcağında kilit parçalardan olacak. Sizler de yaz dolaplarınızın olmazsa olmazlarını, alisveris.yesiltopuklar.com ‘un en sevilenler listesinden hazırlayın.

Yeşiltopuklar Alışveriş Tesettür Modelleri

Elbise: Allday – Satın Al

Minimalist Tavrın Yeni Nesil Elbiseleri

Yaz dendiğinde ilk akla gelen efil efil elbiseler. Konforu cool havayla sunan bu elbiseler, üzerinizden akıp gidecek gibi. Kat kat giyinmekten, dar kıyafetlerin arasında boğulmaktan kurtaracak, yaz sezonunun bosbol uzun elbiseleri, imdada yetişecek. Minimalist ruhu taşıyan bu elbiseler, her mekana, günün her anına uyum sağlayacak.

Yeşiltopuklar Alışveriş Tesettür Modelleri

  • Triko Kemik Yazlık Pliseli Etek – Satın Al
  • Triko Pembe Yazlık Pliseli Etek – Satın Al

Yaz Dolaplarının Favori Parçası: Pileli Etek

2016 yaz sezonuna damga vuran etekler, klasik görüntüsünden oldukça uzakta. Mikro pilili, kloş, uçuş uçuş halleriyle etekler güçlü stilin baş rollerinden. Tamamlayacağınız diğer parçalarla anında şık ya da anında sportif havaya bürünen etekler, yaz dolaplarının favorisi!

Yeşiltopuklar Alışveriş Tesettür Modelleri

Kurtarıcı Giy-Çık Tunikler

Tek bir tunikle onlarca stile bürünmek mümkün olunca bu parçalar dolayısıyla vazgeçilmezimiz oluyor. Yaz aylarında da en rahat, ince kumaşlarla tasarlanan, giy – çık denilen tunikler, anahtar parçalarda başı çekiyor. Yazın ferah renklerinden seçeceğiniz tunikleri, her renkle kombinlemek her ana uyarlamak da oldukça basit. Sizler de ‘ne giysem’ derdinden kurtulmak için giy – çık tuniklere mutlaka yer verin.

Yeşiltopuklar Alışveriş Tesettür Modelleri

Mavi Düğmeli Pardesü: Vivezza – Satın Al

Zamansız Dış Giyim Parçaları

Kap, pardösü ve ceketlerden hiçbir zaman vazgeçemiyoruz. Baharın serin havasında olduğu gibi yazın da tercihimiz olmaktan çıkmayan dış giyim ürünlerinden en ince, en rahat olanlar, en sevilenler arasında. Kap ve ceketler; incecik krep, uçuş uçuş şifon, yükselen trend denimin rahatlığıyla buluşuyor.

Yeşiltopuklar Alışveriş Tesettür Modelleri

Sıcak Havayı Serinleten Şallar

Kıyafetlerde olduğu gibi şal ve eşarplarda da yaza uygun tasarımlar edinmek rahatlığınızı sağlayacak. Pamuklu kumaş şallardan twill eşarplara, ipeğin yumuşacık dokusundan şifona her parça yazın enerjik renkleriyle en sevinler arasında.

Yeşiltopuklar Alışveriş Tesettür Modelleri

Şimdi Söz Sırası Spor Ayakkabılarda

Stilinizi tamamlamanızda en etkili ve en seçici parça hiç şüphesiz ayakkabılar. En sevilenler arasında da tabii ki spor ayakkabılar yer alıyor. Koşu ayakkabıları, casual ayakkabılar ve sneakerlar kombinlerinizi tamamlamanızda ilk tercihiniz olacak.

Yeşiltopuklar Alışveriş Tesettür Modelleri

Konforlu Çantalar

2016 sezonunda konfora bu kadar düşkünken çantaların buna eşlik etmemesi de mümkün değil. Spor, askılı, sırt ve omuz çantaları en sevilenlerden oluyor. Baharın dinamik görüntüsünü yansıtan rengarenk tasarımlar, floral ya da geometrik desenli, logolu çantalar tek renk halleriyle de stilinize güç katacak. En sevilenlerden çantaları tükenmeden sepetinize ekleyin.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir