Aker İpek ve Leopar Desenli El Dikimi Çanta Modelleri

Aker İpek ve Leopar Desenli El Dikimi Çanta Modelleri

Aker Leopar Desenli Çanta Modelleri

Özgün tasarım çizgileriyle kadın moda severlerin beğenisini toplayan Aker Giyim, 2013/2014 sonbahar kış koleksiyonunda yer alan leopar desenli çantalarıyla öne çıkıyor. Derileri İtalya’dan getirilen ve İstanbul’da usta ellerde hayat bulan el dikimi leopar temalı Aker çantalar, kaliteli malzemesiyle uzun süreli bir kullanıma imkan veriyor.

Aker Leopar Desenli Çanta Modelleri

Aker yeni sezon çantalardaki gölge oyunları ile bütünleşen leopar desenleri, Aker kadınının stiline elegan bir duruş kazandırıyor. Leopar teması ve dorenin kıskandıran güzellikteki uyumuyla dikkat çeken Aker yeni sezon çantalar; dikdörtgen, kare ve silindir formları, farklı askı boylarıyla fonksiyonelliğini de gözler önüne seriyor.

Aker Leopar Desenli Çanta Modelleri

Tabanı, askı ve fermuar kenarları %100 deri olan Aker leopar desenli çantalar; her dönemde beğenilen leopar desenini, dore ve ipekle harmanlayarak fark yaratıyor. Aker leopar temalı çantalar, uzun yıllar modası geçmeden kullanılabilecek giysi ve aksesuarlara ev sahipliği yapan yatırım gardıroplarının vazgeçilmezi olacak.

Aker leopar desenli çantalar 279 TL ve 299 TL fiyatlarla satışa sunuldu. Aker çantalarını, seçkin satış noktaları ve Aker Mağazaları’nda bulabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir