Aker Giyim 2010-2011 Sonbahar-Kış Koleksiyonu

Aker Giyim 2010-2011 Sonbahar-Kış Koleksiyonu

Aker Giyim 2010-2011 Kıyafet Modelleri

Giyimde Aker Şıklığı!

Aker, eşarp, kumaş ve bayan giyim alanlarındaki 30 yılı aşkın tecrübesini birleştirerek oluşturduğu Aker Giyim, daha ilk sezonundan itibaren tercih edilen giyim markası olmayı başardı.

Aker Giyim, bu üçüncü sezonunda önceki iki sezonuna göre koleksiyonunu daha da zenginleştirdi. Artık Aker kadınları çok daha şık, kendinden emin, dinamik ve zarif. Aker Giyim özellikle toplum ve iş hayatında aktif olarak yer alan tüm kadınların birinci tercihi olmaya şimdiden aday gözüküyor. Koleksiyonda özellikle çalışan kadınlara yönelik döpiyes, etek, elbise, pantolon, bluz, ceket, manto ve pardesü modellerine yer verilmiş.

Aker Giyim 2010-11 Sonbahar/Kış koleksiyonunda kadınsı dokunuşlarla gündüzün ciddiyetine yakışır şık takımları zenginleştirilirken, derilerle kombinlenmiş ekose gruplar spor çizgiyi yansıtıyor. Trençkotlar ve mantolar koleksiyonun tamamlayıcı parçalarını oluşturuyor. İpek saten bluzlardan, şık ve kullanılabilir elbiselere ve birbirinden şık takımlara kadar zengin bir koleksiyon oluşturulmuş.

Aker Giyim koleksiyonlarını başta İstanbul olmak üzere Kayseri, Bursa, Adapazarı,Trabzon, Erzurum ve Kahramanmaraş’ta yer alan tüm Aker mağazalarında bulmak mümkün.

Yorumlar

“Aker Giyim 2010-2011 Sonbahar-Kış Koleksiyonu” için 4 cevap

  1. tek kelimeyle mükenmel modeller ama yurt didindan kaldigim icin fiyat listenizi bilemiyorum nasil ögrene bilirim:??????

  2. Ece Bozkurt dedi ki:

    tek kelime süperrrrrrr ama hep aynı şeyler var başaka modeller yokmu ?

  3. nihal tokgöz dedi ki:

    çok güzel hele hele 1.ile2.bayıldımda fiatları yok nereden öğrenebilirim acaba

  4. Fatma dedi ki:

    Akerin tasarimlarinin dahada zenginlesmesi dilegiyle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir