Aker Eşarp 2012-2013 Sonbahar-Kış

Aker Eşarp 2012-2013 Sonbahar-Kış

Aker-Eşarp-Modelleri-2012-2013-Koleksiyonu

Aker Eşarp 2012-2013 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Aker 2012-2013 Sonbahar- Kış eşarp koleksiyonu, önümüzdeki sezonun eşarp modelleri arasından kolayca sıyrılıyor. Bu şahane eşarp modelleri YesilTopuklar.com’da…

Aker eşarp koleksiyondaki renklerin çeşitliliği baş döndürücü. Aker Eşarp 2012-2013 Sonbahar-Kış koleksiyonunda renklerin seçilen tonları çok özel ve güzel. Bordodan siyaha, nötr tonlardan haki yeşile, turuncudan kahverengiye…

Aker Eşarp 2012-13 Sonbahar/Kış Koleksiyonunda vintage çiçek esintisinin oluşturduğu nostaljik ve romantik tarzın yanısıra, leopar desenlerinin oluşturduğu gizem ve lüks duygusunu da hissedeceksiniz.

Dünyanın en büyük ve modern eşarp üretim tesisleri olan Aker Tesislerinde ürettiğimiz koleksiyonumuzda bu sezon dünyada moda renkler olan ağaç yapraklarının yeşili, koyu kırmızı ve bordo tonları, mürekkep mavisi, petrol tonları, kayısı beyazı gibi renkler ve altın sarısı gölgeleri yoğun olarak kullanılmış.

İtalyan malzemeler ve özel tasarımla ürettilen çantalarda şal desenlerin yanı sıra, eşarplarla kombinlenebilen dayanıklı, desenli ipek çantalar da sezonun gözdelerinden olacak. Ayrıca bu sezon gençlere yönelik tasarımları ve büyük boy çantaları da çok beğeneceksiniz.

Üzerinde Aker Markası gördüğünüz her ürün, beğeninizi kazanabilmek için büyük emeklerle dolu bir yolculuktan geçerek sizlerle buluşuyor.

Eşarp Modelleri” ile ilgili diğer yazılarımız için Tıklayın.

Aker Eşarp 2012-2013 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir