Aker 2022 İlkbahar / Yaz Koleksiyonu

Aker 2022 İlkbahar / Yaz Koleksiyonu

Aker 2022 İlkbahar İkili Takım - Ekose Elbise

Kalitesi ve özgünlüğüyle her sezon fark yaratan Aker, 2022 İlkbahar / Yaz Koleksiyonu ile modaseverleri düşsel bir Cape Town yolculuğuna davet ediyor. “Düşle Hayatı” mottosuyla, kadınları yeni sezonda düşlediği tasarımlarla buluşturan Aker’in yeni koleksiyonunda, mevsimle ahenk içindeki pastel tonlar, doğallık ve rahatlık ön planda.

Aker 2022 İlkbahar Yaz Eşarp ve Takım

Aker Ceket
Aker Eşarp
Aker Ceket

Türkiye’nin öncü kadın giyim markası Aker, trendleri yeniden yorumlayarak rahatlık ve doğallığı ön planda tuttuğu 2022 İlkbahar / Yaz Koleksiyonu’nda kadınları adeta eşsiz bir stil yolculuğuna çıkarıyor.

Aker 2022 Elbise-Takım-Fular

“Düşle Hayatı” mottosuyla, kadınları yeni sezonda düşlediği tasarımlarla buluşturan Aker’in yeni koleksiyonunda, mevsimle ahenk içindeki pastel tonlar başrolde. Koleksiyondaki ketenler, pamuklar ve doğal kumaşlar ise gündüzden geceye sürecek anlara eşlik ediyor.

Aker 2022 İlkbahar Ekose Elbise - Eşarp

Aker Elbise
Aker Tunik
Aker Ceket

2022 İlkbahar / Yaz Koleksiyonu’nun çekimlerini Cape Town’da gerçekleştiren Aker, bu sezon kadınları düşlerindeki zarafet ve şıklıkla bir araya getiriyor. İlham verici detayların öne çıktığı modeller, her tarza uyum sağlayarak estetik bir görünüm yaratıyor.

Aker 2022 İlkbahar Çiçekli Elbise

Aker Elbise

Doğal, organik ve sürdürülebilir…

Sürdürülebilirlik ilkesiyle geleceğe yatırım yapan Aker, eşsiz tasarımlarını en doğal kumaşlarla buluşturarak modern dokunuşlarda bulunuyor. Koleksiyona organik kumaşlarla üretilen ve uzun kullanım ömrüyle de fark yaratan parçalar damgasını vuruyor.

Aker Eşarp 2022 İlkbahar

Aker Eşarp
Aker Eşarp

Teknoloji ve Modanın Zarif Buluşması

Koleksiyonda yer alan “Yaz Serinliği” ve bir Aker klasiği olan “Taşlanmış İpek” serisi eşarplar, mevsimin önde gelen renk tonlarıyla bir araya geliyor. “Yaz Serinliği” serisinde, bir eşarpta ilk kez kullanılan COOL-EX teknolojisi dikkat çekiyor.

Aker 2022 İlkbahar Yaz Eşarp

Bu eşarplar, %70 pamuk + %30 ipek içeriği ile her koşulda 2-3 derece serin tutma özelliğine sahip. COOL- EX’in özel bitki özlerinden elde ettiği içeriğinin sağladığı serinlik, adeta teknolojiyle modanın zarif bir buluşması niteliğinde.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir