Aker 2016 İlkbahar-Yaz Eşarp Modelleri

Aker 2016 İlkbahar-Yaz Eşarp Modelleri

Aker 2016 İlkbahar Yaz Eşarp Modelleri

Aker, 2016 İlkbahar-Yaz sezonunda dinginlik ve romantizm arasındaki denge ile dokunma hissi uyandıran nazik kumaşlar ve işlevsel desenler arasındaki kontrastı ana tema olarak kullanıyor.

Minimal izler taşıyan koleksiyonda buzul mavi tonları öne çıkıyor. İpek ve İpek Tivil’den oluşan eşarplar, net renkleri ve dinginlik hissi uyandıran desenleriyle dikkat çekiyor.

Aker eşarp modelleri, ilhamını doğanın çeşitliliği ve dinginliğinden alıyor. Romantik Aker eşarp koleksiyonunun geniş ürün yelpazesine sizler mutlaka göz atmalısınız.

Aker 2016 İlkbahar Yaz Modelleri

Doğadan İlham Alan Desenler

Günlük hayatın renklerine doğadan ilham alınarak hazırlanan eşarp tasarımları canlılık katıyor. Aker 2016 eşarp modellerinde vurguladığı bu anlayış, ofis kombinleri için en iyi alternatifler arasında. Yaprak ve ağaç dalı desenleri ise tropikal bir ruha hayat veriyor.

Aker 2016 İlkbahar Yaz Modelleri

Zincir Detaylar

Eşarplara en çok yakışan ve şıklığı en iyi temsil eden desenlerden olan zincir, gold renklerle de bir araya gelerek en özel günlerinizin en özel eşarpları olmaya aday. Dokusuyla rahatlık verecek gösterişli deseniyle şıklığı yansıtacak tasarımlar, Aker kalitesiyle sunuluyor.

Aker 2016 İlkbahar Yaz Modelleri

İstanbul Silueti Eşarplarda

Koleksiyona damgasını vuran hemen hemen her eşarbında öne çıkan İstanbul silueti, herkesin kendisiyle özdeşleştirebileceği alternatifler sunuyor. Benzersiz, sıra dışı tasarımlarını eşarplarında bulunduran Aker, güncel moda anlayışıyla İstanbul’u eşarplarla baş tacı ediyor.

Aker 2016 İlkbahar Yaz Modelleri

Logolu Sade Tasarımlar

Markanın adını taşıyan düz renk eşarp tasarımları, renklerindeki çekiciliği ve canlılığıyla tüm koleksiyonda olduğu gibi eşsiz kalite sunuyor. Aker, uzun yılları kapsayan tecrübesiyle her yıl olduğu gibi bu yıl da kendini yenileyerek en iyiyi sunuyor.

Aker 2016 İlkbahar Yaz Modelleri

Aker 2016 Yaz Eşarp Modelleri

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir