Aker 2012 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Aker 2012 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Ünlü Tesettür Giyim Markası Aker Yine Çok Şık ve Yine Çok Zarif…

Tesettür giyim markası Aker bu sene 35. yılını kutluyor… Aker 35 yıllık deneyimini, kalite ve estetik anlayışını harmanlayarak yepyeni koleksiyonla birbirinden şık tasarımlara imza attı…

Aker 2012 tesettür giyim İlkbahar-Yaz Koleksiyonunda kullanılan renkler, dinamik ve yaşamayı seven kadınların ruhunu yansıtıyor. Canlı renkler, doğanın soft tonları ile bütünleşerek koleksiyonu benzersiz bir noktaya taşıyor. Hafif, uçuşan kumaşların kattığı gizemli görünüm ünlü tesettür giyim markası Aker tarzının vazgeçilmezi olmaya aday.

Ellilerin kadınsı ve ışıltılı havasını günümüze uyarlayan bu koleksiyonda plise etekler, bol uçuşan elbiseler, dantel detaylar ve hafif gramajlı uzun elbiseler ısmarlama gibi yorumlanmış ceketlerle uyum içinde. Özel tasarım emprimeler koleksiyonu daha da zenginleştiren güzelliklerden. Beyaz poplin gömlekler ise göz alıcı ve çarpıcı bir şıklık sunuyor.

35. yıl özel koleksiyonda asit sarısı, aqua ve flamingo kırmızısı tasarımlarla hayat bulan canlı renkler. Ayrıca pudra, somon, kum beji ve toprak tonlarının güncelliği bu sene de devam ediyor.
Aker Giyim Koleksiyonu için özel üretilen eşarplar ve çantalar şıklığınızı daha da artırıyor.

Aker 2012 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir