Akaretler’de Kahve ve Çikolata için Mendel’s Coffee & Chocolatier

Akaretler’de Kahve ve Çikolata için Mendel’s Coffee & Chocolatier

Akaretler’de Kahve ve Çikolata için Mendel’s Coffee & Chocolatier

Çikolata severler toplanın! Bu yazı sizin için geliyor. Çikolatayı ne kadar çok sevdiğinizi biliyor ve yanında kahve olmadan olmaz dediğinizi duyar gibi oluyoruz. O zaman size, bir filmden esinlenmiş konseptiyle, leziz mi leziz çikolatalarıyla, eşsiz kahve ve çaylarıyla Akaretler’in uğrak mekanı haline gelmiş Mendel’s Coffee & Chocolatier’i öneriyoruz. 2014 yapımı Oscar ödüllü film Grand Budapest Hotel (Büyük Budapeşte Oteli)’i konsept olarak benimseyen mekan, filmde geçen meşhur çikolatacının da ismini taşıyor. Ayrıca çalışanların otel bellboyları gibi giyinmeleri, menüde yer alan Mendel’s Cake gibi seçeneklerle filmin esintisi yoğun bir şekilde hissettiriliyor.

Akaretler’de Kahve ve Çikolata için Mendel’s Coffee & Chocolatier

Küçük kalori kaçamaklarına birebir, çikolatalı tatlıların büyülü dünyası

Çikolatadan vazgeçemeyen bizler için farklı ve lezzetli tatlılar sunan mekanlar keşfetmek zaman zaman zor olabiliyor. Fakat bir kere keşfettiğimizde ise müdavimi oluyor ve her fırsatta kendimizi orada buluyoruz. Mendel’s Coffee & Chocolatier de müdavimi olacağınız mekanlardan. Tatlılar, dillere destan lezzetiyle bütün Dünyada ün yapmış Belçika çikolatalarıyla hazırlanıyor. Servis şekilleri ve sunumları ise adeta bir sanat eserini andırıyor. Yiyerek şekillerini bozmaya kıyamayacağınız bu güzelliklerin yanında ise farklı kahveler ve çaylar sunuluyor. Güler yüzlü ve ilgili çalışanları da mekanın cazibesine cazibe katıyor ve henüz ayrılmadan bir daha gitmenin planlarını yaptırtıyor.

Akaretler’de Kahve ve Çikolata için Mendel’s Coffee & Chocolatier

Instagram’da gördüğünüz çikolata eritme videolarının adresi

Günün koşuşturmacasında kendinize 5 dakikalık bir ara verdiniz ve instagramı kontrol ettiniz. Fakat o da ne?! Karşınıza sıcacık çikolatanın, tatlının üstüne döküldüğü o meşhur videolardan biri çıktı! İşte böylesi videoların sorumlularından bir tanesi de Mendel’s Coffee & Chocolatier. Hatta öyle ki, garsonlar tatlınızı getirdiğinde size video çekmek isteyip istemediğinizi soruyorlar. Sosyal medyayı da oldukça aktif ve etkili şekilde kullanan mekan, tatlınızı mekana gelmeden, görseller ve videolardan seçebilmenizi sağlıyor. Güzel müzikler ve tatlı dekorasyonu da mekanın vazgeçilmezlerden olmasını sağlıyor. Ayrıca Beşiktaş gibi şehrin merkezi noktalarından birinde bulunuyor olması da ulaşım açısından oldukça kolaylık sağlıyor. Hal böyle olunca zaman zaman kalabalık ve yer bulamama sorunu açığa çıkabiliyor.

Akaretler’de Kahve ve Çikolata için Mendel’s Coffee & Chocolatier

Özetle siz de çikolatasız olmaz diyenlerdenseniz, güzel bir kahve içmeye nereye gitmeli diye düşünüyorsanız, hem değişik şeyler deneyeyim hem de bunun için şehrin bir ucuna gitmeyeyim diyorsanız Mendel’s Coffee & Chocolatier tam size göre bir yer! Lezzet bombaları, güzel müzikleri, eğlenceli dekorasyonu ve konseptiyle, güler yüzlü çalışanları, sıcak ve samimi ortamıyla güzel vakit geçirmenizi sağlayacağından hiç şüphemiz yok. Ayrıca çikolataya en çok yakışan dondurmaları da buldukça oldukça beğeneceksiniz.

Mendel’s Coffee & Chocolatier İletişim:

  • Adres: Sinanpaşa Mahallesi, Şair Nedim Caddesi, No 18, Beşiktaş/İstanbul
  • Tel: (0212) 258 42 22

Hazırlayan: Esra Ünal

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir