Aileden Sorumlu Tatil Köyü Club Familia

Aileden Sorumlu Tatil Köyü Club Familia

Muhafazakar Oteller Club Familia

Muhafazakar Oteller: Club Familia

Sonunda havalar ısınıyor. Bahar mevsiminin gelmesiyle beraber turizm merkezlerinde de canlanmalar ve hazırlıklar başladı…

Ege’nin incisi İzmir Çeşme’de faaliyet gösteren ailenizin tatil köyü Club Familia bu sene “Biz büyük bir aileyiz” konsepti ile kapılarını misafirlerine açıyor.

Club Familia Yeni Sezona Hazır

2011 yılını başarı ile tamamlayan Club Familia, geçtiğimiz yıllardan kazandığı tecrübeler doğrultusunda yeni tatil dönemine hazır. Güler yüzlü personeli ile Çeşme’deki tek alternatif tatil köyü olan Club Familia, misafirleri ile birlikte oluşturduğu kocaman ailesine yeni bireyler eklemek için rezervasyon almaya başladı.

“Biz Bize” Olmanın Gönül Rahatlığı Club Familia’da Yaşanır

Ailenizle birlikte huzur dolu bir tatil yapabilmeniz için hiçbir ayrıntının ihmal edilmediği Club Familia’da, “biz bize” olmanın verdiği gönül rahatlığıyla keyifli zamanlar yaşanır. Mavi bayraklı denizi, bay ve bayanlara özel ayrı havuzları, plajları, her ihtiyacınızın düşünüldüğü lüks odaları, Türk ve dünya lezzetlerini bir arada bulabileceğiniz zengin açık büfe mutfağı, çocuk oyun alanları ve animasyonları ile Club Familia Çeşme, ailece geçireceğiniz tatilinizi unutulmaz kılar.

Deniz Havuz Spor ve Eğlence
» Deniz
» Havuzlar
» Aqua Park
» Spor
» Sağlık
» Eğlence
» Konferans

Club Familia Tatil Köyü
Adres: 200 Sokak Numara: 8 Çiftlik Mahallesi Ali Ören Mevkii Çeşme / İZMİR TÜRKİYE

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir