Adını Kavrulmuş Kahve Çekirdeklerinden Alan 4 Sonbahar Kış Kombini

Adını Kavrulmuş Kahve Çekirdeklerinden Alan 4 Sonbahar Kış Kombini

Tesettür Trençkot Modelleri 2018

Kombinlere kahve tadında bir lezzet katmaya hazır olun. Adını kavruşmuş kahve çekirdeklerinden alan sonbahar stilleriyle, sıcacık yudumları sokağa katıyoruz.

Havaların giderek soğumaya başladığı günlerde ısıyı sadece kalın dokular değil, aynı zamanda renkler de yükseltiyor.

Kahverengi Tesettür Palto Modeli

Kaban: Refka – Satın Al

Kasvetli havalarda enerjiyi yükseltecek beklenmedik renk kombinasyonlarıyla, yüksek dozda şık stiller oluşturmak şart. Bu stillerin en sıcak ve en havalı görünümlerini ise kahve tonlarıyla yakalayacağınızdan şüphe yok. Doğal ve pratik alternatiflerle en sevdiğiniz kahvelerden oluşturduğumuz 4 sonbahar tesettür kombin önerileriyle trendleri yakalayın!

Kahverengi Tesettür Giyim Kombileri 2018

 • Panço: Forever New – 159.90 TL
 • Bot: Vepa’62 – 599.00 TL
 •  Kazak: Forever New – 229.90 TL

Latte severler buraya!

Tarçına kaçan renk tonuyla sıcacık bir stili kombinlere yansıtma zamanı. Latte kahvesi rengiyle en iyi uyumu ise mevsimin enerjik yeşiliyle buluşturun. Latta kahve ve yeşilin beklenmedik renk kombinasyonuyla güçlü ve sıradanlıktan uzak stillere adım atın. Yeşil bir etek, kahve tonlarında big size triko bir kazakla sonbaharın kasvetli havasından uzaklaşın.

Kahverengi Tesettür Giyim Kombileri 2018

 • Palto: AdL – 499.90 TL
 • Çanta: Accessorize – 135.00 TL
 • Bot: Mango – 179.99 TL

Bir Amerikano kahve alır mısınız?

Acı kahveye çalan renk tonuyla sonbahar ve kış mevsiminin ısısını yükseltecek tasarımlar, uzak diyarlardan stillere konu oluyor. Amerikano kahve tonlarını ise kırmızıyla buluşturmayı sakın unutmayın. Bu iki rengin enerjisi, sokak stillerine alışılagelmişin ötesinde yepyeni bir görünüm katacak. Giderek soğuyan havalara inat kırmızı triko kazağınız, Amerikona kahvesi rengini taşıyan havalı eteğiniz ve bu ikilinin havasını yükseltecek diğer parça çizmelerinizle şıklığın keyfine varın.

Kahverengi Tesettür Giyim Kombileri 2018

 • Palto: Mango – 549.99 TL
 • Tunik: Marella – 1219.00 TL
 • Ayakkabı: Hotiç – 239.20 TL

Kahveniz sütlü mü sütsüz mü?

Kreme kaçan renk tonlarıyla içinizi ısıtacak tasarımlar, sezon koleksiyonlarına adeta hükmediyor. Elegan bir stile imza atmak isteyenlerse, kahvesinin üzerine beyaz bir köpükle şekil çiziyor. Ve krem kahve tonuyla beyaz tasarımlar bütünleşiyor. Beklenmedik ikiliyle elegan görünümler, şehirli kadının siluetine çok yakışıyor. Sıkıcı koyu renklerin tam aksine, ferah ve natürel bir kombinle trend bilincini dozunda yaşayın. Beyaz dantelli bir elbise, süet sütlü kahve tonlarıyla buluşunca, biraz retro hafif bohem bir stille de sonbaharı keyfiyle yaşamak elinizde.

Kahverengi Tesettür Giyim Kombileri 2018

 • Palto: MaxMara Sportmax
 • Elbise: adL – 499.90 TL
 • Bot: Forever New – 249.90 TL
 • Çanta: Vepa’62 – 189.00 TL

Köpüklü bir Cappucino, soğuk günlerde iyi gider.

Camel, yani deve tüyü rengine kaçan Cappucino kahvesi tonuyla romantik başlangıçlar yapın. Pembeyle yumuşak bir dokunuş yapacağınız ikiliyle sonbaharda masal dünyasının kapılarını aralayın. Pembeyle sevimli, cappucino kahvesiyle sıcak havayı buluştaracağınız yeni stilinizde sokağa yüksek doz romantiklik aşılayın. Cappucino reklerine hakim A kesim bir elbise, sevimli mi sevimli pembe bir şal, sonbaharda şıklığı yaşatmak için yeterli.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir