Adidas Black / Red Modellerini Öncelikli Alma Hakkı Kazanmak İçin Kayıtlar Başladı

Adidas Black / Red Modellerini Öncelikli Alma Hakkı Kazanmak İçin Kayıtlar Başladı

Adidas Black Red Modellerini Öncelikli Alma Hakkı Kazanmak İçin Kayıtlar Başladı

Geçtiğimiz sene gerçekleşen Yeezy Boost 350 V2 modelinin lansmanından sonra, 2017’nin ilk adidas + Kanye West birlikteliği, siyah ve kırmızı renkleriyle ortaya çıkıyor.11 Şubat’ta tüm dünya ile birlikte satışta olacak Yeezy Boost 350 V2 bu kez sadece yetişkin değil, Türkiye’de ilk kez olmak üzere çocuk modeli ile de sunuluyor.

Yeezy Boost 350 V2’nin siyah Primeknit örgü sayası, üzerindeki kırmızı renk ile kontrast oluşturuyor ve ayna efektiyle ters çevrilmiş olan ‘SPLY-350’ işaretini taşıyor. Ayakkabı aynı zamanda imzası haline gelen orta dikişe ve Yeezy Boost 350 V2 modelinde ilk defa kullanılan topuk şeridine sahip.

Yetişkin modelinde şeffaf lastik dış taban ve TPU yan kısımlar ayakkabıya etkileyici bir görünüm kazandırırken aynı zamanda da üstün tutuş sağlıyorlar. Modelin tabanı ise, orta tabanda kullanılan Boost™ teknolojisi sayesinde dayanıklı, şok dirençli ve esnek.

Çocuk modelinde ise tamamıyla lastik dış taban, Boost™ teknolojisi ile birleşiyor ve üstün tutuş ile üstün rahatlık sağlıyor.

Adidas Black Red Modellerini Öncelikli Alma Hakkı Kazanmak İçin Kayıtlar Başladı

Yeezy Boost Modellerini Öncelikli Satın Alma Şansı Yakala

adidas, tüm dünyada sınırlı sayıda satışa sunulacak Yeezy Boost 350 V2 Core Black / Red yetişkin ve çocuk modellerini satın alma hakkı kazanmak isteyenleri 8 Şubat saat 10:00 ve 9 Şubat saat 23:59 arasında shop.adidas.com.tr/yeezyboost350v2 adresinden kayıt olmaya davet ediyor.

Kayıt yaptıranlar arasından, Yeezy Boost 350 V2 Core Black / Red’in seçilen yetişkin ya da çocuk modeline herkesten önce sahip olma şansı yakalayanlar, 10 Şubat Cuma günü e-mail ve SMS ile bilgilendirilecekler. 11 Şubat Cumartesi günü ise kendilerine bildirilecek satış noktasından, yetişkin modelini 935 TL’lik, çocuk modelini ise 545 TL’lik satış fiyatıyla satın alabilecekler.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir