Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Ada Sahilinde “Kahve” Keyfi

Ada Sahilinde “Kahve” Keyfi

Büyük Ada Kahve Dünyası

Kış geldi geliyor derken Aralık ayının başına geldik. Güneş ara ara yüzünü gösterse de, dışarıda kafası bir hayli karışmış hava var. Kış aylarının vazgeçilmezi içimizi ısıtan bir fincan sıcak kahve ise tabii ki bu mevsimin olmazsa olmazı.

Büyük Ada Kahve Dünyası

Adalar diyence herkesin aklına ilk gelen yaz, güneş, sıcak havalar olsa da kış aylarında da kalabalıktan uzak sakin bir hafta sonu geçirmek isteyenlerin tercihi oluyor. Motor iskelesinin hemen karşısında bulunan ve yürüme mesafesi 5 dk. olan Kahve Dünyası ise içinize huzur serpecek…

Büyük Ada Kahve Dünyası

Sıcacık kahvelerinizi yudumlarken yanında ise ağızda dağılan dışı kıtır içi akışkan çikolataları deneyimleyebilirsiniz. Soğuk bir kış günün de dostlarınız ile içinizi ısıtabilecek Büyük Ada Kahve Dünyası, kahve seveler için gidilmesi gereken başlıca noktalardan bir tanesi. Bağdat Caddesinden Dragos sahile kadar kıyı şeridinin büyük bölümüne bakan manzarasıyla Büyük Ada Kahve Dünyası hem görsel bir zevk sunuyor, hemde damağınızda muhteşem bir tat bırakıyor.

Büyük Ada Kahve Dünyası

İsterseniz kahve keyfinden sonra fayton turu ile Büyük Ada gezintisi yapabileceğiniz mekan soğuk bir kış gününde, sakin fakat içten bir Büyük Ada güzelliğini yansıtıyor.

Büyük Ada Kahve Dünyası

Büyük Ada Kahve Dünyası

Adres: 23 Nisan Cd No 32 Büyükada, İstanbul
Tel: 0216 382 83 99

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *