Acıbadem’in Yeni Lezzet Durağı “Kukis”

Acıbadem’in Yeni Lezzet Durağı “Kukis”

Alkolsüz Mekanlar Kukis Acıbadem

Çay, Türk kültüründe vazgeçilmez bir içercektir. Kahvaltıda, öğleden sonra, saat beş suların ya da akşam yemeğinden sonra yani günün her saati çay yudumlamak isteriz…

Acıbadem’in canlı ritmine yeni bir adres daha eklendi, Kukis

Kukis, zengin içecek ve çaylarıyla bizi kalbimizden vurdu. Üstelik bu çaylar lezzetleri kadar sunumlarıylada akıllarda iz bırakıyor. Canlı dekoru ve sıcak duruşuyla, Acıbadem’in adından çokça söz ettirecek yeni mekanlarından.

Alkolsüz Mekanlar Kukis Acıbadem

Her geçen gün yeni bir mekan ekleyenen ve ziyaretçi sayısını katlayan Acıbadem’in dumanı üstünde mekanı Kukis, atmosferiyle bütünleşen kuarabiyeler, pastalar, hamur işleri, zengin kahve ve çay çeşitleriyle fark yaratıyor.

Alkolsüz Mekanlar Kukis Acıbadem

Çiçekli pasta, cupcake, ekler ve zencefilli çay Kukis’te mutlaka denenmesi gereken lezzetlerden. Kukis Acıbadem’de, öğle yemeklerinde zamanla yarışanlar için pizza, sandviç çeşitleri ve lezzetli seçenekler de var.

Alkolsüz Mekanlar Kukis Acıbadem

Kahvaltı günün en önemli öğünü. Kukis, lezzetli çaylar, kurabiyeler ve pastalardan seçkiler sunarken geleneksel Türk mutfağının en leziz kahvaltılıklarını da atlamamış. Lezzetli ve taptaze kahvaltı, Kukis Acıbadem’in menüsünü tamamlıyor.

Kukis Acıbadem İletişim:
Adres: Acıbadem caddesi No:154 Üsküdar İstanbul
Tel: 0216 326 54 88 – 0216 325 34 32

Alkolsüz Mekanlar Kukis Acıbadem

Yorumlar

“Acıbadem’in Yeni Lezzet Durağı “Kukis”” için bir cevap

  1. elif dedi ki:

    merhabalar.nacizane bir önerim olabilir mi acaba?bu alklsüz yerler kategorisinin şehir şehir ayırabilirseniz daha faydalı olacağını düşünüyorum.eskişehir ile ilgili bir mekan da yok mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir