Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Abiye Elbise Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Abiye Elbise Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Tesettür Abiye Modelleri

En özel günler, anılarımızda en mutlu günlerimizin de resmidir. Böyle günlerde şık olmak bizim için çok önemlidir. Seçtiğimiz kıyafetimiz, eşarbımız, ayakkabımız ve çantamız… Hepsi tek tek düşünülmesi gereken konuların başında gelmektedir. Mutluluğun en özel fotoğraflarının çekildiği bu günde, seçtiğiniz abiye kıyafetinizi de özenle düşünmelisiniz. Tesettür abiye seçerken dikkat edilmesi gereken konuların en önemlilerini bugün sizlerle paylaşacağız.

Tesettür Abiye Modelleri

Abiye elbisede model herşeyden önemlidir

Öncelikle nasıl bir elbise istiyorsunuz? Bunu çok iyi düşünüp karar vermelisiniz. İnternetten ya da dergilerden beğendiğiniz abiye elbise modellerini, tek tek bir kenara not alın. Sizin için en özel günde şıklığı mı ön planda tutuyorsunuz, yoksa tüm gözlerin sizin üzerinizde olmasını. Son yılların minimal trendini de göz önünde bulundurursak abiye elbise seçiminizde şık ve elagan modelleri seçmenizi tavsiye ediyoruz. Beden yapınız ve kilonuz elbise seçiminizde diğer önemli bir konudur. Kilolarınızı en iyi kamufle edecek modellere öncelikli bakmalısınız. Bununla birlikte elbiselerde işlemelerin, dantellerin, ışıltının ve güpür detayların dağılımına ve tasarım şıklığına da dikkat etmelisiniz.

Tesettür Abiye Modelleri

Kombin1: Elbise: Bysymphony, Ayakkabı: Aldo, Çanta: Valentino

Renk seçimizde teninize en uygun tonu seçmelisiniz

Abiye elbise seçiminizde model kadar önemli diğer bir konu da renk seçimidir. Mevsimlere göre de renk seçiminize dikkat etmelisiniz. Beyaz tenli bir hanımsanız, beyaz bir abiye kıyafet seçmenizi asla önermiyoruz. Beyazdan vazgeçemem diyorsanız abiye elbisenizin üzerindeki şal seçiminizi, daha natural tonlardan renkli bir şal olarak seçebilirsiniz. Bununla birlikte esmer tenli hanımlara da canlı renkleri önermiyoruz. Tüm bu detaylarla birlikte teninize gitmeyen bir rengi çok seviyor ve giymeyi çok arzuluyorsanız ufak tekef makyaj hileleri ile ten renginizde oynamalar da yapabilirsiniz.

Tesettür Abiye Modelleri

Kombin2: Elbise: Pernia, Ayakkabı: Dsquared, Çanta: Rebecca

Çok istediğiniz bir modeli bulamıyor musunuz?

Zaman zaman sizlere kombinlerimizde şık elbise modellerini paylaşıyoruz. Bazıları yurtdışı markalarından olduğundan kolay ulaşılmasında sorunlar yaşayabilirsiniz. Ama unutmayın herşeyin bir çaresi muhakkak vardır. Çok beğendiğiniz bir elbiseyi, özel dikim yapan bir butikte diktirebilirsiniz.

Tesettür Abiye Modelleri

Hatta elbisenin istediğiniz detayını değiştirebilir, eklemeler dahi yapabilirsiniz. Abiye elbise seçtiğinizde kendi kararınıza kulak verin. Unutmayın en mutlu günler sizin tercihlerinizle olmalı.

Tesettür Abiye Modelleri

Kombin3: Elbise: Pernia, Ayakkabı: Oscar de la Rante, Çanta: Gunne

Özel günlerinizde rahatlığınızı da göz ardı etmeyin

Özel günler şık bir kıyafetin ve topuklu ayakkabıların habercisidir. Böyle günlerde şıklığınızı düşünürken rahatlığınızı da asla göz ardı etmeyin. Ayağınızı sıkan ve size geceyi zindan edecek bir ayakkabı tercihinde asla bulunmayın. Böyle günlerde elbiseniz ayakkabınızı kapatıyorsa, platform topuklu ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Sürekli kayan bir ipek eşarp yerine, rahat hareket edebileceğiniz şal, özel günlerinizde kurtarıcı parçalarınız arasında olacaktır.

Tesettür Abiye Modelleri

1 Trackback

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *