A Bit Of Eggo: Arnavutköy’de Kahvaltı Yapabileceğiniz Keyifli Bir Mekan

A Bit Of Eggo: Arnavutköy’de Kahvaltı Yapabileceğiniz Keyifli Bir Mekan

A Bit Of Eggo Arnavutköy

Son dönemlerde, belki sosyal medyanın yaygınlaşması belki de zamanın değişmesinin sonucunda ‘Dışarıda yemek yeme‘ tercihlerimizde de bir hayli değişiklikler oldu. Artık ev dışında vakit geçirmek için ille de özel zamanları beklemiyoruz. Sadece akşam yemekleri ve kutlamalar için restoranları tercih etmiyoruz. Hatta öyle ki kahvaltılar ve kahvaltıcılar favorilerimiz arasına girdi. Günün ilerleyen saatlerinde bile kahvaltı etmeyi seviyor, buna uygun mekanları daha çok tercih ediyoruz.

A Bit Of Eggo Arnavutköy Kahvaltı Mekanı

Zaman geliyor haftanın yorgunluğunu atmamızı sağlayan hafta sonu uykularının ardından kahvaltı saatini bir miktar öteleyebiliyoruz. Böyle zamanlarda güne keyifli bir başlangıç yapmak için kahvaltı servisini geç saatlere kadar sürdüren mekan arayışına giriyoruz. Tam da bu arayışa girdiğimiz noktada karşımıza gün boyu kahvaltı keyfi sunan, Arnavutköy’ün yeni ve keyifli mekanı A Bit of Eggo çıkıyor.

A Bit Of Eggo Kahvaltı

Organik seçenekleri, zengin kahvaltılıkları, hafif yiyecekleri ile kahvaltı keyfini bütün güne yayan mekan, şehrin merkezinde olmasına rağmen, kalabalıklara çok da karışmadan rahat vakit geçirmeye olanak tanıyor. Mekanla ilgili menü detayları, dekorasyon ayrıntıları, hizmet şekli ve dahası ise yazımızda yer alıyor.

A Bit Of Eggo Yumurta- Kruvasan

İsmini enfes organik yumurtalardan alan mekan

Özel hazırladıkları soslar, sağlıklı yemek seçenekleri, ismine ilham veren leziz yumurtalar ile bir çok damak zevkine hitap eden bir yer burası. Arnavutköy gibi kalabalık ve yoğun bir yerde rahatça oturup, terasında ve iç mekanda vakit geçirebileceğiniz bu mekanda, pankekler, kruvasanlar, salatalar, tostlar, sandviçler, tatlılar, ana yemekler gibi bir çok seçenek menüde kendisine yer buluyor. Özel hazırlanan kahveler, sıcak içecekler, detox suları ve soğuk içecekler de yemeğinizin veya tatlınızın eşlikçisi olacak kalitede servis ediliyor.

A Bit Of Eggo Arnavutköy Kahvaltı

Gün boyu kahvaltı cazibesi

Yeni açılmış bir mekan olmasına rağmen, bulunduğu konumun da avantajıyla kısa sürede ünlenen bu işletme, servisi, kullandığı malzemelerin kalitesi, çeşitleri, özgünlüğü ve hizmet kalitesiyle bu ünü hak eden bir yer. Gün boyu servis edilen ve peynir-zeytin çeşitleri, mevsim reçelleri, bal-kaymak, salatalık-domates ve muhammara gibi seçenekleri barındıran kahvaltısı ise favoriler arasında yer alıyor. Klasik kahvaltı tabağı yerine kasede granolalı yoğurtlu ya da meyve salatalı yiyecekleri tercih edebilir, simit tabağı ya da yumurtalı tabaklardan birini hazırlatabilirsiniz.

A Bit Of Eggo (Eggopan)

  • A Bit of Eggo İletişim:
  • Adres: Arnavutköy Mahallesi, Abdülhak Molla Sokak, No:9 Arnavutköy Merkez/İstanbul

Mekan Editörü Esra Ünal

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir