8 Stil Tüyosuyla Sıcacık Kazak Kombinleri

8 Stil Tüyosuyla Sıcacık Kazak Kombinleri

2017 Kış Kazak Modelleri

Kazak: Cashmere Love

Sıradan olduğu kadar görkemli atmosfer oluşturan kazakların büyülü ve hayat dolu dünyasına hoş geldiniz…

Sezonun en dikkat çeken kazakları, yumuşacık naif dokularıyla sonsuz konforu cool tavra entegre ediyor. İlham verecek kombinler ve 8 stil tüyosuyla yeni sezonun kazak modelleri, radarımızda!

Tesettür Kazak Kombinleri 2017

Kazak: Farfetch

Dünya markalarından tesettür giyim koleksiyonlarına kadar her koleksiyonda, bambaşka hallerine rastlayacağınız kazaklar arasından tercih yapma zamanı. 2018 kışının öne çıkan trendleriyle ipuçlarını yakalayın.

Kolej Süveterleri

Kolejli kız akımı yükselişini sürdürürken 2017 kışına renkli bir stil katın. Süveterlerin farklı havasını yansıtırken içinize kullanacağınız gömlekler, sportif tavırdan klasikliğe uzanacak.

Tesettür Kazak Kombinleri 2017

Kazak: Venessa

Oversize Kazaklar

Özgürlük hareketine dahil olan oversize kazaklar, maksimum düzeyde konfor ve ısı sağlarken modayla da yakın temas kuruyor. Kimi zaman neredeyse elbise boyunda karşımıza çıkan kazaklar, kimi zaman diz boyunda rahatlık sunuyor. Bol pantolonlar, kalem etekler hatta elbiselerle iyi bir ikili olacak oversize kazaklara, sezon trendi kemerler de oldukça yakışıyor.

2017 Kış Kazak Modelleri

Kazak: Cashmere in Love

Asimetrik Kesimler

Kazakların demodeleşen tavırlarına yeni bir soluk getiren asimetrik tasarımlar, bu kış stilinizi güncellemenin en vasit yolu. Kombinlere sınıf atlatacak bu kazaklar, yalın tasarımlarla eşleşince tek hamleyle üst sınıf bir tavra bürünebilirsiniz. Asimetrik kazakların yerini alan pelerin tavrı da kreatif bir fikir olarak kullanabilir, havalı bir stile adım atabilirsiniz.

2017 Kış Kazak Modelleri

Kazak: Yargıcı

Kısa Kazaklar

Bu kazakların hiç ortası yok diyebileceğiniz bir sezondayız. Ya oldukça salaş ve uzun ya oldukça kısa. İki türlü de trend hali yansıtan kazaklar, genç ve dinamik. Yüksek belli eteklerle harika bir eküri olan kısa kazaklar, olduğunuzdan uzun ve ince gözükmeniz için de bir avantaj. Bununla beraber kazakların içinden sarkan gömlekler, cool görüntüyü ikiye katlıyor.

2017 Kış Kazak Modelleri

Kazak: Cashmere in Love

Desenli Kazaklar

Kazaklarda da vurgusunu yapan desenler, soğuğu sıcağa çevirecek hareketli bir alternatif. Kesinlikle pas geçmemeniz gerecek desenli kazaklarınızı kombinlerken de zorluk yaşamayacaksınız.

2017 Kış Kazak Modelleri

Kazak: Marc Jacobs

Yazılı ya da Broşlu Kazaklar

Mesajlar artık sadece telefonlarda ya da sosyal medyada değil. Yeni sezonda kazaklara da gelen yazılar, yüksek modanun son hamlesi.

Tesettür Kazak Kombinleri 2017

Kazak: Red Valentino

Renkli yazılar, neşeli broş ya da armalarla buluşan kazaklar, sportif silüetler için bekliyor. Cool görüntü için minimal yazılar ve broşları tercih edebilir, sezonun bol salaş pantolonları ve sneakerlarını, hatta neşeli çoraplarınızı kombinleyebilirsiniz.

Tesettür Kazak Kombinleri 2017

Kazak: Tibi

Hareketli Kollar Kabarık Omuzlar

Vintiga tutkunları için sezonda çok özel parçalar yer alıyor. Geniş ve kabarık omuzlarıyla 80’lere selam çakan kazaklar, renkli halleriyle enerjiyi zirveye çıkarıyor. Omuzlarda başlayan bu hareket zaman zaman kollara da uzanıyor. Favori kazaklarınıza ilginizi toplamak için minimal etekler ve karakteristik çizmelerle oyun bozan stiller yakalayabilirsiniz.

Tesettür Kazak Kombinleri 2017

Fırfırlı Kazaklar

Desenler, yazılar ve kabarık omuzlarla artan enerjiye bir vurgu da fırfırlı kazaklar yapıyor. Sezonun romantik trendini uygularken soğuk havaların aniden ısındığını siz de fark edeceksiniz.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir