Bu Yaz Sizin Kot Modeliniz Hangisi?

Bu Yaz Sizin Kot Modeliniz Hangisi?

Tesettür Kot Tunik ve Elbise Modelleri

Yaz kıyafetlerinde rahatlık ve spor modelleri tercih edenler için, favori kıyafet olarak kot modellerinin trendlerde olduğunu söyleyebiliriz.

Kot başlı başına rahat ve spor bir kıyafet. Özellikle gençlerin en çok rağbet ettiği modeller kot olsa da, tüm hanımlar için bu sezon birbirinden şık denim kıyafetler karşımıza çıkıyor.

Tesettür Kot Tunik ve Elbise Modelleri

Peki, sizin kendinize en çok yakıştığını düşündüğünüz favori modeliniz hangisi? Bugüne özel sizler için hazırladığımız kot modellerini yakından inceleyebilir, kendi stilinize en uygun seçimi yapabilirsiniz. Kot kumaşlar var olduğundan bu yana, moda trendlerinin ayrı bir kulvarında iddiasını sürdürmektedir.

Tesettür Kot Tunik ve Elbise Modelleri

Rahatlığı ve spor bir stili seven hanımefendiler yazı en çok denimlerle geçirir. Tatilde, hafta sonu programlarında, günlük koşuşturmada kot gömlekler, tunikler, pardesüler en çok aranılan ve tercih edilen kıyafetler arasındadır. Biz de bu yaz kendimize ve zevkimize göre bir kot modelini düşünebilir şık kombinler oluşturabiliriz.

Tesettür Kot Tunik ve Elbise Modelleri

Kot kıyafetlerinizi tercih ettiğinizde kombin yapmanız çok kolaydır. Kot bir tunik giydiğinize altına keten ya da kanvas yazlık açık renk bir pantolonla babet giyebilirsiniz. Böyle bir kombinde isterseniz desenli bir eşarp, ya da canlı renklerde bir şalı örtü olarak takabilirsiniz. Kot pardesülerinizle de babetlerini giyerek şık eşarplar ya da şalları kullanabilirsiniz. Kot kombinlerinin en güzel yanı bir renk zorlaması olmadan istediğiniz renkleri diğer parçalarda kullanabilmenizdir.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir