70’lerin Neşeli Retro Havası Ajda Cafe’de

70’lerin Neşeli Retro Havası Ajda Cafe’de

Alkolsüz Mekanlar Ajda Cafe

AJDA Cafe kendine 70’lerin neşeli retro havasına özgü bir trend oluşturan keyifli bir lezzet durağı

Bu mekanı daha ilk keşfettiğimizde bizi kendisine bağlamayı başardı. Son derece zevki dekore edilen atmosferi, şık sunumları ve damaklarda iz bırakan lezzetleri ile tam anlamıyla “neşenizi bulacağınız” bir mekan.

Alkolsüz Mekanlar Ajda Cafe

14 yıllık sektör deneyiminden yararlanılarak kurulmuş bir yöresel gıda zinciri olan AJDA Cafe‘nin temel amacı değişik çaylar ve yöresel kahve kültürünün baskın olduğu ama uluslararası genel ürünleri de içinde bulunduran bir lokal konsept sunmak. Ve bunu da en iyi şekilde sağlıyor. Tuzla, Küçükköy ve Eyüp olmak üzere İstanbul’da üç şubesi bulunan Ajda Cafe’nin Gebze ve Azerbeycan’da da şubeleri bulunuyor.

Alkolsüz Mekanlar Ajda Cafe

Ajda’da 4 çeşit demleme çay, 25 çeşit bitki çayı, 7 çeşit Türk Kahvesi, bilumum uluslararası kahveler ile benzeri olmayan bir deneyim yaşayabilirsiniz. Burada sunulan servisin; ürün siparişinin alınışından müşterinin uğurlandığı son ana dek bir bütün olduğuna ve bu bütünün sıcak, samimi ve güler yüzle verilmesi gereken bir servis anlayışı anında hissediliyor.

Alkolsüz Mekanlar Ajda Cafe

Bu mekana gittiğinizde iki kişi ortalama 35 TL gibi bir hesap ödeyebilirsiniz ki fiyat, lezzet ve kalite üçgeninde gayet başarılı olduklarını da söylemeden geçemeyiz. Ananaslı Limonlu Kek ve ev yapımı limonataları mekanın favori lezzetleri arasında yer alıyor.

  • Ajda Cafe Tuzla
  • T: 0216 504 02 13
  • A: Viaport Marina, Cami Mahallesi, Şehitler Caddesi, No 17, Tuzla, İstanbul

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir