5 Farklı Muhafazakar Kadın için 5 Farklı Marka ve 5 Farklı Koleksiyon

5 Farklı Muhafazakar Kadın için 5 Farklı Marka ve 5 Farklı Koleksiyon

Tesettür Giyim Markaları 2018

Yenilikçi markaların farklı ve etkileyici dokunuşları stillere şıklık boyutu kazandırıyor.

Tesettürlü kadınların kombinlerine altın dokunuşlar yapan Modgrey, Beymen, Hooop Store, Kayra ve Nihan 2017/18 Sonbahar – Kış koleksiyonlarıyla yine ve yeniden büyülüyor. Sofistike duruşlarıyla sokağın yeni yükseleni olacak tasarımları şimdi sen de keşfet!

Modgrey 2018 Kış Koleksiyonu

Yüksek Modaya Selam: Modgrey

Yüksek moda anlayışını muhafazakar çizgide yorumlayan Modgrey, alışılmışın dışındaki çizgileriyle kadınların yeni tutkusu oldu. Kozmopolit stiller, elegan siluetler, sıra dışı ve şık görünümler…

2017/18 Sonbahar – Kış Koleksiyonuyla bir kere daha zirveye oynayan marka, ikonik parçaları konforlu duruşlarla sundu. Siyahın hakimiyetindeki koleksiyona eşlik eden gri, haki gizemli yönleriyle tesettürlü kadınları çekim alanına sokmayı başardı. Sokağın yeni başrollerine, gündüzden geceye, haftanın her gününe eşlik edecek kusursuz tasarımlarıyla iddiasını bir kez daha ortaya koydu. Pelerinler, deri detaylar, metalik aksesuarlar, kemerler, ekose desenler ve dahası… Trendleri kendi çizgisinde sergilemeyi başaran Modgrey, kurtarıcı parçalarıyla da sevenlerini selamladı.

Beymen 2018 Kış Koleksiyonu

Özgün Tasarımların Adı: Beymen

Özgün tasarımlarıyla sınırları zorlayan Beymen, 2017/18 Sonbahar – Kış sezonunda da yeni ve şık olanı tercih etti. Dolaplara özgürlük katan parçalarıyla beğeni toplayan marka, rahatlığı ve şıklığı tek koleksiyonda buluşturdu. Yeni bir yolculuğa çıkarken modest kavramında etkilenen tasarımlarıyla, tesettürlü kadınları da çekim alanına alan Beymen, kendine özgü tarzıyla kış soğuğuna sıcacık ve şık kombinler vaadediyor.

Hooop Store 2018 Kış Koleksiyonu

Konforun Yeni Jenerasyonu: HooopStore

Kalitenin peşinde olmaktan vazgeçmeyen yeni jenerasyonun yeni markası Hooop Store, 2017/18 Sonbahar – Kış sezonunda da çıtayı zirveye taşıdı. Konfor ve şık ikilisini tek parçada buluşturmayı başarabilen ender markalardan Hooop, sweat’leri, trikoları, etekleri ve elbiseleriyle trendleri yakaladı.

Oversize, big size gibi bolluk akımını koleksiyonuna taşıyan Hooop, rahatlık nedir, şıklıkla nasıl bir araya gelir, tekrar tekrar gösterdi. Özellikle gençlerin çekim alanına giren marka, renkli nakışları, romantik incileri, dinamik pileleri, hayal perest dantelleri günlük yorumlarıyla işledi. Cool siluetleri sokaa taşımanıza yardımcı olan Hooop’la, kışa konformist bakış açısı geldi.

Kayra 2018 Kış Koleksiyonu

Kayra 2018 Koleksiyonu – Satın Al

İkonikleşen Tasarımların Simgesi: Kayra

Tesettür giyim markası deyince akla ilk gelenlerden biri olan Kayra, son zamanların en iyi koleksiyonlarına imza attı. 2017/18 Sonbahar – Kış çıtasıyla gündeme gelen marka, klasik, modern ve spor çizgisini yansıtmaktan geri durmadı.

Göz alıcı kürkleri, gizemli pelerinleri, yumuşacık montlarıyla oldukça ilgi toplayan Kayra, tesettürlü kadınlara geniş bir ürün yelpazesi sunmayı başardı. Gündüzden geceye, her an ihtiyaç duyulan parçalarıyla çekim alanına dahil olan marka, sanatını dünyaya duyurdu. İkonikleşen trendleri harika çizgiyle sunmayı başaran Kayra, sezonun cool’larına hayat verdi.

Nihan 2018 Kış Koleksiyonu

Nihan 2018 Koleksiyonu – Satın Al

Şıklığı Müjdeleyen Marka: Nihan

Muhafazakar çizgiyi modernlikle yorumlayan Nihan, son yıllardaki yükselişiyle gönülleri tekrar çalmayı başardı. Hayatın her anına uyum sağlayan kurtarıcı parçalar, sıra dışı tasarımlarla şıklık arayışına son noktayı koyan marka, ne ararsanız bulabileceğiniz 2017/18 Sonbahar – Kış Koleksiyonuyla karşıladı.

Yeni sezonun stil kodlarıyla hazırladığı tasarımları fark yaratan siluetlere yol açan Nihan, her yaşın ve her tarzın tercihi oldu. Sıcacık kürkleri, sezonun favorisi toprak tonlarını, gök yüzünün mavisini, bulutların grisini yüklenen koleksiyonuyla Nihan, şıklığı müjdeledi.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir